Share |

REAS

REAS jest ekspertem i doradcą w zakresie planowania i realizacji inwestycji mieszkaniowych w Polsce i Rumunii.

OPIS FIRMY

W skład zespołu REAS wchodzą czołowi polscy specjaliści w zakresie badań rynku, rozwoju miast i mieszkalnictwa, projektowania, zarządzania projektem mieszkaniowym, a także finansowania inwestycji, marketingu i sprzedaży.

Jako doradcy Banku Światowego i Rządu RP partnerzy REAS od początku lat dziewięćdziesiątych aktywnie brali udział w reformowaniu sektora mieszkaniowego w Polsce. Od 1997 roku REAS doradza deweloperom, funduszom, bankom, samorządom i innym instytucjom obecnym na polskim rynku mieszkaniowym. Od 2007 swoje usługi oferujemy również w Rumunii.

REAS jest partnerem strategicznym firmy Jones Lang LaSalle, światowego lidera doradztwa na rynku nieruchomości komercyjnych

Ważną cechą firmy jest jej niezależność - pozwala ona ekspertom REAS na udzielanie obiektywnych porad, uwarunkowanych jedynie najlepszymi interesami naszych klientów. Doradcy REAS łączą doświadczenie, uczciwość zawodową oraz niekonwencjonalne sposoby myślenia. Firma bezwzględnie kieruje się również zasadą lojalności – najwyższą wartością dla firmy jest trwała współpraca z naszymi klientami.

Wartości te w połączeniu z rozległą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem sprawiają, że REAS pomaga klientom znaleźć optymalne rozwiązania na każdym etapie inwestycji.