Share |

Incentive Concept

Zaangażowanie, motywacja i nagroda

OPIS FIRMY

Specjalizujemy się w działaniach, dzięki którym firmy budują i zarządzają relacjami ze swoimi pracownikami, partnerami biznesowymi i klientami, przez co stają się bardziej konkurencyjne i osiągają zakładane cele oraz wyniki.

Tworzymy narzędzia motywujące, nagradzające lub zachęcające do określonych działań wybraną przez klienta grupę docelową. Osiągamy zakładane cele poprzez precyzyjnie zaplanowane i realizowane strategie i programy motywacyjne oraz wyjazdy typu incentive.

Filozofią działania Incentive Concept jest strategiczne myślenie, którego efektem są sposoby na osiągnięcie pełnego potencjału przez firmę klienta przy wykorzystaniu jej najważniejszych zasobów: pracowników, partnerów biznesowych oraz konsumentów. Wybór narzędzi dostosowany jest zawsze do specyfiki potrzeb i założeń klienta.

Zasadą w pracy Incentive Concept nie jest sprzedawanie gotowych produktów incentive a doradzanie klientowi po to, aby udało się osiągnąć jak najbardziej optymalne dla niego rozwiązania.

Organizujemy i realizujemy: wyjazdy motywacyjne; wyjazdy intergracyjne; spotkania firmowe; spotkania okolicznościowe; programy CSR; wyjazdy na szkolenia, seminiaria, wyjazdy, kongresy; nagrody wyjazdowe w konkursach i promocjach konsumenckich


Ludzie z pasją i doświadczeniem


Zespół Incentive Concept to podróżnicy, humaniści, specjaliści marketingu i public relations, dzięki czemu wiedza z zakresu turystyki jest połączona z zarządzaniem i marketingiem.

To ludzie z pasją i doświadczeniem zdobywanym od kilkunastu lat. Oprócz organizacji dużej liczby różnego rodzaju wyjazdów incentive, uczestniczą w międzynarodowych targach branżowych, biorą udział w site inspection, study tours, dzięki czemu mają szczegółową wiedzę m.in. na temat trendów, możliwości poszczególnych destynacji, bazy hotelowej na całym świecie

Do zespołu Incentive Concept można zaliczyć także bardzo duże grono stałych współpracowników reprezentujących różne profesje, to m.in. piloci turystyczni, psychologowie, socjologowie, graficy, fotografowie.

Incentive Concept współpracuje ze sprawdzonymi partnerami na całym świecie
. Posiada dostęp do baz kontaktów weryfikowanych m.in. przez MPI i SITE (stowarzyszenia, do których przynależymy).


WIEDZA
Dzięki przynależności do SITE (The Society of Incentive & Travel Executives) i MPI (Meeting Professionals International) mamy dostęp do wiedzy na światowym poziomie, najnowszych trendów i rozwiązań oraz zweryfikowanej bazy kontrahentów.


SUKCESY
Jako pierwsza firma w Europie Środkowej otrzymaliśmy Crystal Award w kategorii Most Outstanding Incentive Travel Award Program. Krzysztof Michniewicz, dyrektor generalny firmy został nagrodzony tytułem „Osobowość Roku 2008" w branży MICE w kategorii organizator.

Jesteśmy pionierem w Polsce inicjatywy give instead of take, którą podejmujemy wraz z naszymi klientami podczas większości wyjazdów motywacyjnych i spotkań  firmowych jakie organizujemy.