Share |

GABRIEL Gustowne Wesele

Profesjonalna organizacja ceremonii ślubów i przyjęć weselnych

OPIS FIRMY

Organizujemy wyjątkowe śluby i wesela głównie nad Morzem Bałtyckim i na terenie woj. pomorskiego. Zgodnie z życzeniem Klienta zapewnimy pełną obsługę na tego typu uroczystości również w innych miejscach Polski.

Oferujemy niezrównany poziom organizacji i koordynacji, a także kreatywne koncepcje i rozwiązania wyrażające styl ślubu i wesela.

 

W trosce o najwyższą jakość usług i Państwa komfort wszystko sprawdziliśmy osobiście. Byliśmy we wszystkich polecanych przez nas miejscach, sprawdziliśmy zamki, pałace, dworki, hotele, restauracje i sale bankietowe; rozmawialiśmy z menedżerami i właścicielami firm, testowaliśmy poziom obsługi w hotelach i restauracjach. Wnikliwie obejrzeliśmy miejsca na ceremonie zaślubin, rozmawialiśmy z kierownikami USC, odwiedziliśmy kościoły i kapliczki. Spotkaliśmy się z fotografami, kamerzystami, muzykami, artystami, florystami, cukiernikami, właścicielami salonów sukien ślubnych, różnorodnych pojazdów itp.

Dla najbardziej wymagających Klientów świadczymy usługę Ślub i Wesele Exclusive, w ramach której zapewniamy:

• Pełną dyskrecję i oparcie na dużym zaufaniu w trakcie współpracy,

• Nieograniczoną dostępność telefoniczną i e-mailową konsultanta,

• Unikalne rozwiązania precyzyjnie dostosowane do potrzeb Klientów,

• W trakcie współpracy każdemu Klientowi Exclusive gwarantujemy opiekę osobistego Konsultanta Ślubnego certyfikowanego zarówno w zakresie WP (wedding planning) jak i PM (project management), odpowiedzialnego za prowadzenie kalendarza spraw Klienta, regularne, pełne informowanie o rozwiązaniach i usługach. Minimalizujemy zaangażowanie Klienta opierając współpracę na poszanowaniu czasu Klienta.

• Gwarantujemy wyłącznie profesjonalistów: gwiazdy estrady polskiej, prezenterów telewizyjnych i radiowych, artystów kabaretowych, stylistów, wizażystów, projektantów strojów i wnętrz, florystów, mistrzów kuchni. Ceremonie ślubne odbywają się przy oprawie muzycznej wysokiej klasy artystów muzyków, przyjęcia weselne odbywają się w najbardziej ekskluzywnych hotelach, restauracjach, pałacach, zamkach, na statkach, w plenerze, a rozpoczynają się przy akompaniamencie big bandu lub orkiestry jazzowej.

 

Zapraszamy na profil na facebook oraz blog.gustownewesele.pl.