Share |

MARGO

Luksusowe apartamenty i mieszkania na sprzedaż. Aktualnie w ofercie apartamenty "Continental" w Krynicy Morskiej oraz "Ambasador" w Gdańsku Wrzeszczu

OPIS FIRMY

P.B. MARGO działa na rynku budowlanym województwa pomorskiego od blisko 20 lat. Wieloletnie doświadczenie w budowie domów wielorodzinnych, lokali usługowych oraz kompleksów rekreacyjno-wypoczynkowych, połączone z rzetelną pracą i pasją, uczyniło nas powszechnie znanym i cenionym deweloperem.

Dokładnie dobrane lokalizacje inwestycji, pozwalają cieszyć się Klientom z trafnego wyboru miejsca zamieszkania. Bliskość ciągów komunikacyjnych, centrów handlowo-usługowych, obiektów użyteczności publicznej – to główne atuty naszych inwestycji. Najwyższą jakość wykonawstwa zapewniona jest dzięki pracownikom wykwalifikowanym w różnych specjalnościach związanych z budownictwem. Firma prowadzi własne biuro kosztorysowania, pracownię projektową i przygotowywania inwestycji oraz biuro sprzedaży i obsługi klienta.

Krynica Morska to miejsce jedyne w swoim rodzaju na Mierzei Wiślanej. Magia położenia sprawia, że kto raz tu był, wracać będzie już zawsze, stęskniony za szumem morza, plażą usłaną piaskiem białym i drobnym, w dotyku niczym aksamit, zakochany w zieleni otaczających lasów. Kto nie był - zapraszamy serdecznie.

To właśnie tu, nad samym morzem powstaje luksusowy Kompleks Apartamentowo-Hotelowy CONTINENTAL. Tylko tutaj można zachwycać się równocześnie wodami Zalewu Wiślanego i Morza Bałtyckiego, do plaży przejść niemalże wprost z apartamentów. Nasza lokalizacja gwarantuje całoroczny wypoczynek w otoczeniu przyrody i niepowtarzalnego nadmorskiego klimatu. Inwestycja obejmuje 196 luksusowych apartamentów wraz z miejscami postojowymi w halach garażowych rozlokowanych w dwóch budynkach oraz atrakcyjnej powierzchni usługowej w unikalnej lokalizacji z przeznaczeniem pod rekreację i odnowę biologiczną lub restaurację. Zapraszamy do naszych biur sprzedaży: w Gdyni, Warszawie oraz do punktu informacyjnego w Krynicy Morskiej.

Zapoznamy Państwa z nasza ofertą, udowadniając, że nie ma takiego drugiego miejsca, w którym wypoczynek i rozciągający się z okien widok wart jest dojazdu z każdego miejsca świata!