Share |

Coconti

Luksusowa pościel wełniana

OPIS FIRMY

Coconti oferuje luksusową pościel wełnianą powstającą z najlepszej gatunkowo wełny wielbłądów, kóz kaszmirskich i merynosów. Wypoczynek pod pościelą Coconti zapewnia ciału optymalne warunki regeneracji, wpływając jednocześnie na nasze zdrowie i samopoczucie. Naturalne właściwości wełny dbają o to, aby każda noc była czasem relaksu i komfortowego snu, pozwalającego witać kolejny poranek z energią i optymizmem.

Swoją elegancję produkty Coconti zawdzięczają włoskim tkaczom, którzy od wieków cieszą się w tym fachu najwyższą renomą na świecie. Dzięki ich kunsztowi, łóżko pościelone wełną Coconti staje się wyznacznikiem stylu dla całej sypialni. Unikatowe wzornictwo pościeli Coconti nadaje jej natomiast niepowtarzalny charakter wykwintu, który stanie się wizytówką całego domu.

Pościel Coconti dostępna jest w trzech liniach:

Lusso, wykonanej z wielbłądziej wełny, należącej do najbardziej wyszukanych na świecie. Jej design sprawia, że nadaje wnętrzu sypialni luksusowy i nad wyraz ekskluzywny wygląd.

Amante, wykonanej z kaszmiru, uznawanego za jedno z najdroższych włókien naturalnych. Pościel  dzięki swojej delikatności i miękkości jest kojarzona z luksusem i komfortem.

Bianca, wykonanej z wełny merynosów australijskich, najbardziej klasycznego surowca wykorzystywanego do produkcji tego rodzaju pościeli. Jej naturalne właściwości zapewniają relaksujący sen i chwile przyjemnego odprężenia.

Tworząc swoją pościel Coconti czerpało inspirację z wyrafinowanego minimalizmu i precyzji wykonania. W ten sposób powstały produkty wprowadzające do sypialni łagodną i zmysłową atmosferę subtelnych kolorów. Dzięki temu każda chwila wypoczynku z Coconti staje się ucieczką w komfortową stronę życia.