Share |

Amaris Medical Spa

Otoczymy Cię rezultatami...

OPIS FIRMY

Już od kilku lat Amariss Medical SPA świadczy najwyższej jakości usługi, dbając o Państwa zdrowie i urodę. Od początku istnienia firma tworzy efektywne i kompleksowe koncepcje pielęgnacji w oparciu o tradycyjne metody, innowacyjne receptury oraz nowoczesne urządzenia. W nowej siedzibie Amariss Medical SPA rozszerza swoją działalność oferując kompleksowe rozwiązania w trosce o piękne i zdrowe ciało.

AMARISS MEDICAL SPA to profesjonalny zespół kosmetologów, lekarzy, specjalistów zdrowego żywienia, masażystów, wizażystek, stylistek fryzur, którzy współpracując ze sobą są gwarancją osiągnięcia najlepszych efektow. Spa posiada profesjonalne gabinety zabiegowe wyposażone w najnowszej generacji aparaturę, a także salon fryzjerski, gabinet manicure/pedicure, gabinet dentystyczny. Swoim klientom AMARISS MEDICAL SPA oferuje niezwykle szeroki wachlarz usług: zabiegi na twarz i ciało, kosmetykę tradycyjną, makijaże, stylizację fryzur, masaże lecznicze i relaksacyjne, a także zabiegi medycyny estetycznej, w tym laseroterapię, peelingi i bezopracyjne korygowanie zmarszczek.

Indywidualnie dobierane programy oparte są na wykorzystaniu profesjonalnych kosmetyków najlepszych włoskich marek: DIBI, OLOS i THALMER. Rezultaty pielęgnacji i satysfakcja klientów sprawiły, że nasze kosmetyki cieszą się opinią doskonałej marki selektywnej.

Myśląc o zdrowym i pięknym wyglądzie nie sposób pominąć pięknego uśmiechu, o który zadba Amariss Dente, profesjonalny gabinet stomatologiczny wyposażony w najwyższej klasy  aparaturę.

Jeśli marzysz o chwili dla siebie i potrzebujesz odzyskać prawdziwą równowagę  ciała i duszy skorzystaj z naszych usług, gdzie przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki odkryjesz Włoskie Smaki Piękna.