Share |

De Dietrich

klasyka jutra

OPIS FIRMY

Innowacyjny design, nowatorska technologia i ponad 300-tu letnia tradycja sprawiają, że De Dietrich jest niekwestionowanym liderem wśród kreatorów nowej jakości i sztuki życia. Sprzęt AGD tej marki to połączenie nowoczesnej technologii i wyrafinowanego stylu zamkniętego w doskonałej formie.


Niesamowita historia marki De Dietrich sięga 300-tu lat tradycji w sztuce użytkowej, tworzona przez kolejne pokolenia zapalonych twórców i designerów. Początki potęgi De Dietrich sięgają, bowiem XVII wieku i niewielkiej doliny położonej w Alzacji nad Renem. Mistrzowie w kuciu żelaza, twórcy pierwszej fabryki przemysłowej we Francji, pierwszych wagonów, ale także współtwórcy pierwszych samochodów to członkowie rodu De Dietrich, którzy stworzyli pierwszy luksusowy samochód – Bugatti. 

Wielka przygoda rodu De Dietrich ze sztuką użytkową rozpoczęła się od produkcji broni, poprzez przemysł kolejowy i motoryzację, aż do rozkwitu atrakcyjnych wzorniczo i technologicznie sprzętów AGD. To właśnie logotypem De Dietrich sygnowane są unikalne kolekcje płyt grzewczych, innowacyjnych piekarników, funkcjonalnych okapów i zaskakujących stylistyką lodówek oraz zmywarek.

Jury międzynarodowych konkursów wzorniczych już nie raz doceniało wkład De Dietrich w kreowanie światowych trendów i nagradzało markę prestiżowymi nagrodami. Oferowana przez producenta jakość znana jest na całym świecie, nie tylko wśród koneserów sztuki użytkowej, ale także wśród wszystkich tych, którzy w domu cenią połączenie nowoczesnego wzornictwa z zaawansowaną technologią.