Share |

Szultka Furniture

OPIS FIRMY

Firma Szultka Furniture powstała z marzenia i wizji być najlepszym miejscem, gdzie można kupić meble najwyższej jakości. Jesteśmy dumni, że w okresie kilku lat udało nam się zbudować firmę, która dzisiaj jest jedną z największych w Europie oferując swoim klientom ekskluzywne meble i nie tylko. Nasi klienci mogą być pewni, że znajdą u nas bogatą ofertę mebli i innych ekskluzywnych rzeczy niespotykanych w ofercie innych firm.

Osiągnęliśmy nasz sukces przez zaangażowania i zrozumienie potrzeb klientów. Zdobyliśmy zaufanie naszych klientów zadowolonych z dostarczania im na czas wymarzonych produktów. Naszym ostatecznym celem jest osiągnięcie kompletnej satysfakcji naszych klientów.

Mamy dużą ofertę mebli klasycznych, żyrandoli kryształowych, mebli łazienkowych, porcelany i dużo więcej rzeczy, które odmieniają domy naszych klientów.

Zadowolenie naszych klientów nie wynika tylko z tego co im oferujemy ale także z dostępności naszej oferty. Większość produktów posiadamy na stanach magazynowych i czas realizacji zamówienia jest bardzo krótki.

Zakup mebli jest bardzo ważną decyzją dla każdego. Proszę nie spiesz się. Do pomocy masz nasz przyjazny profesjonalny personel. Czuj się swobodnie, by zadać tak wiele pytań ile potrzebujesz, aby zdobyć pełną wiedzę o rzeczy, którą chcesz kupić.
 


My jesteśmy tutaj, by pomóc. Jeśli potrzebujesz informacji ogólnej o naszej ofercie prosimy skontaktuj się z nami.
 
Uciesz się robieniem zakupów w Szultka Furniture! Z niecierpliwością oczekujemy ....