Share |

Austrian Airlines

OPIS FIRMY

Grupę Austrian Airlines tworzą trzy linie: Austrian, Lauda Air i Austrian Arrows.


Austrian koncentruje się na obsłudze połączeń rejsowych.


Austrian Arrows specjalizuje się w biznesie regionalnym.


Lauda Air uzupełnia ofertę grupy swoją aktywnością w sektorze charterowym. 
 
 
 
Nowoczesna flota 
 
 
Średni wiek naszych samolotów 6.2 lat, znacznie niższy od średniej europejskiej czyni naszą flotę jedną z najnowocześniejszych na świecie. 
 
 
Dookoła świata przez Wiedeń 
 
Międzynarodowe lotnisko w Wiedniu, z nowoczesną infrastrukturą oraz wydajną obsługą ruchu powietrznego, zapewnia szybki i komfortowy transfer pasażerów. Średni czas potrzebny na przesiadkę to 25 minut. Faktycznie jedyne lotnisko w Europie oferuje tak sprawny transfer. Gdy twój czas oczekiwania na kolejny samolot się wydłuża zapraszamy do świetnie wyposażonych i nowocześnie zaprojektowanych poczekalni, gdzie możesz w przyjemnej i spokojnej atmosferze odpocząć i zrelaksowac się.
 
 
Serwis 
 
 
Naszym głównym priorytetem jest spełnienie oczekiwań pasażerów na najwyższym poziomie. Dlatego wciąż staramy się podnieść jakość naszych usług. Linie tworzące Grupę Austrian Airlines czyli: Austrian, Lauda Air i Austrian Arrows są znane na świecie z wysokiej jakości serwisu zarówno w klasie biznesjak i ekonomicznej. Grupa Austrian Airlines w przyszłości dalej będzie oferować najwyższe jakości standardy, wysoką niezawodność i bezpieczeństwo.