Share |

First Warsaw Golf & Country Club

„Pole dla prawdziwych golfistów"

OPIS FIRMY

First Warsaw Golf & Country Club to najstarsze pole golfowe w Polsce. Osadzony jest w malowniczej scenerii dorzecza Wisły, w samym sercu Parku Narodowego Ławice Kiełpińskie. Obiekt oddalony jest 25 km od centrum Warszawy. Pole obfituje w naturalne eksponaty flory: liczące ponad 150 lat wierzby płaczące oraz majestatyczne dęby. Na terenie obiektu zlokalizowanych jest 12 jezior i stawów, o łącznej powierzchni 20 tys. m². Wszystko to czyni z First Warsaw Golf & Country Club istne sanktuarium świata przyrody i dzikiej natury.

Obiekt golfowy składa się z następujących elementów:
- 18-dołkowe pole golfowe klasy mistrzowskiej, PAR 71
- Zadaszony driving range o długości 250 metrów
- Tereny treningowe, w tym 4 greeny treningowe (putting i chipping) i bunkier

First Warsaw Golf and Country Club prowadzi profesjonalną, w pełni wyposażoną Akademię Golfa spełniającą potrzeby wszystkich golfistów. Prowadzona przez profesjonalnych trenerów, jest idealnym miejscem na rozpoczęcie przygody z golfem lub doskonalenie umiejętności.
Na miejscu znajduje się restauracja, oferująca wyśmienitą kuchnię oraz doskonale zaopatrzony sklep golfowy.
Możemy skorzystać także z wypożyczalni sprzętu golfowego.

Klub golfowy to przestrzeń, w której można doskonale zaaranżować wydarzenie integracyjne dla Klientów, partnerów biznesowych lub pracowników Państwa firmy.


Mimo, iż golf postrzegany jest jako sport indywidualny, to jednak akademie golfa czy turnieje golfowe charakteryzują się dużym potencjałem integracyjnym i team-buildingowym.


Klub organizuje konferencje, bankiety, szkolenia, a także eleganckie gale oraz przyjęcia weselne.