Share |

Golf Properties

OPIS FIRMY

Portal GolfProperties.pl został stworzony przez firmę Universe Properties Group Sp. z o.o. zajmującą się pośrednictwem i inwestycjami w zakresie nieruchomości, w tym nieruchomości golfowych, w szczególności na terenie krajów europejskich. Firma powstała z inicjatywy osób działających od wielu lat w branży budowlanej i mających doświadczenie w zakresie inwestycji w nieruchomościach. Idea jej funkcjonowania zrodziła się z potrzeby połączenie naszych doświadczeń i kwalifikacji zawodowych z fascynacją golfem. Nasz personel to kompetentni oraz wysoko wykwalifikowani specjaliści w takich dziedzinach jak: nieruchomości, prawo, finanse, zagadnienia podatkowe, posługujący się językiem polskim i angielskim.

W oparciu o wieloletnią wiedzę i bogate doświadczenie oferujemy pełen zakres usług w zakresie pośrednictwa, inwestowania i realizacji projektów developerskich. Posiadamy w swojej ofercie grunty, domy oraz apartamenty zlokalizowane na polach golfowych oraz w ich pobliżu. Inwestycje mieszkaniowe poczynione w takim miejscu zapewniają komfort życia, prestiż, bezpośredni dostęp do pól golfowych, stanowiąc jednocześnie znakomitą i bezpieczną lokatę kapitału. Nabywcom indywidualnym umożliwiamy także możliwość inwestowania w wybrane pola golfowe poprzez zakup udziałów i akcji na atrakcyjnych warunkach. Posiadana przez nas licencja Ministerstwa Infrastruktury numer 9020 jest gwarancją bezpieczeństwa i jakości świadczonych przez nas usług.

Dla inwestorów stworzyliśmy dział inwestycji, w ramach którego oferujemy grunty z przeznaczeniem pod budowę pól golfowych oraz inwestycji deweloperskich w ich pobliżu. Proponujemy naszym klientom usługi doradcze i konsultingowe. Na życzenie inwestora możemy poprowadzić każdą inwestycję budowlaną w pełnym zakresie (obecnie wyłącznie na terenie Polski). Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, świadczymy także pomoc w zakresie negocjacji cen przed dokonaniem planowanych transakcji.

Nasza firma zajmuje się również sprzedażą funkcjonujących pól golfowych, zapewniając jednocześnie sprzedającym, jak i kupującym, pełną dyskrecję oraz bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji.

W zakresie nieruchomości golfowych oferujemy kompleksową obsługę, w tym pomagamy w uzyskaniu kredytów, oferujemy doradztwo prawne i podatkowe oraz zapewniamy wycenę nieruchomości.

Dzięki naszej specjalizacji w zakresie nieruchomości golfowych oraz naszej wiedzy gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie. Zapewniamy komfort, dyskrecję oraz bezpieczeństwo. Możemy zrealizować każde zlecenie, również te nietypowe.Świadczymy szeroki zakres usług:


1.Pośrednictwo w obrocie golfowymi nieruchomościami ze szczególnym uwzględnieniem gruntów, domów i apartamentów na rynku pierwotnym i wtórnym.


2.Doradztwo inwestycyjne, kredytowe, podatkowe oraz prawne.


3.Pozyskiwanie środków na realizację inwestycji (kredyty, środki unijne).


4.Współpraca z deweloperami. Doradztwo w zakresie inwestycji planowanych przy polach golfowych, zakupy i scalanie gruntów na zlecenie inwestorów.


5.Usługi pośrednictwa w zakresie obrotu gruntami przeznaczonymi pod budowę pól golfowych. Doradztwo inwestycyjne, prowadzenie negocjacji oraz inwestycji na zlecenie inwestora.


6.Usługi pośrednictwa w zakresie obrotu funkcjonującymi polami golfowymi.


7.Wycena nieruchomości - ekspertyzy.


8.Prowadzenie inwestycji budowlanych na zlecenie inwestora, doradztwo inwestycyjne, realizacja projektu, począwszy od pozyskania gruntów, aż po oddanie obiektu do użytku.


9.Usługi nietypowe - na zlecenie.
Zapraszamy serdecznie do współpracy i zachęcamy do kontaktu z nami.