Share |

Klinika Dźwięku

OPIS FIRMY

Od 15 lat Klinika Dźwięku spełnia z pasją indywidualne oczekiwania Klientów ceniących sobie wysoką jakość dźwięku i obrazu oraz niebanalny design i indywidualne rozwiązania. Potwierdzeniem naszych kwalifikacji jest szerokie grono zadowolonych Klientów, ale także osiągnięcia na krajowych i europejskich konkursach. Nazwa Klinika Dźwięku powstała w marcu 1999 roku. Od tego momentu  stała się wspólna dla dwóch istniejących wcześniej firm:

 
RAK-SYSTEM-ELEKTRO: Warszawa (rok założenia 1991)
oraz
SILCAR: Kraków (rok założenia 1996)

 
Założycielem i Właścicielem Firmy jest Arkadiusz Walus, wspólnikiem w Krakowie Maciej Prokopczak. We wrześniu 2004 roku Klinika Dźwięku w PROMENADZIE otworzyła na II piętrze nowy salon. Na dwukrotnie większej niż poprzednio powierzchni eksponowany jest sprzęt stereo klasy Hi-Fi i High End oraz najnowsze telewizory plazmowe i LCD. Do dyspozycji klientów oddano komfortową,  elegancką i przytulną salę z prawdziwym kinem domowym. Sala Palisandrowa powstała przy współpracy z renomowanym studiem Decorum Architekci oraz pracownią stolarską Luxwood.


Nowy salon Kliniki Dźwięku to jedyne w swoim rodzaju miejsce w Polsce. Przygotowany z myślą o Audiofilach i najbardziej wymagającej Klienteli ceniącej wyśmienity obraz i dźwięk w eleganckiej oprawie jest miejscem, w którym powstają zupełnie nowe trendy Salon Klinki Dźwięku to miejsce niepowtarzalne, które w założeniu twórców ma być eleganckie i prestiżowe z profesjonalną obsługą najwyższej jakości. Salon i znajdujący się w nim sprzęt mają być również źródłem inspiracji dla architektów, projektantów wnętrz jak i tych wszystkich, którzy poszukują najlepszych rozwiązań by delektować nimi zmysły. To miejsce dla tych, którzy cenią wyrafinowaną rozrywkę dźwięku i obrazu na najwyższym poziomie. W salonie znalazł i znajdzie miejsce tylko sprzęt specjalnie wyselekcjonowany przez Klinikę Dźwięku; sprzęt wysokiej i najwyższej klasy, nowatorski, wyjątkowy i przede wszystkim dopracowany w najmniejszym szczególe. Wszystkie wyselekcjonowane urządzenia zostały wybrane również po to by wspólnie zestawione tworzyły kompleksowe rozwiązanie dla najbardziej wymagających Klientów. Oferta obejmie:
 

*projektory, monitory plazmowe i LCD oraz telewizory najwyższej jakości;elektronikę domową (stereo);
*elektronikę, kolumny i zestawy kolumn kina domowego;
*monitory samochodowe i zestawy nawigacyjne;
*zestawy kina samochodowego DVDi konsole gier;
*samochodowe wyposażenia „office”
   

W salonie Kliniki Dźwięku każdy Klient będzie mógł liczyć na pomoc specjalnie przeszkolonych specjalistów. Niezależnie od tego czy planuje wyrafinowany system do domu czy też do samochodu, specjaliści Kliniki Dźwięku przygotują najbardziej optymalny projekt uwzględniający wszelkie warunki i życzenia Klienta. Dzięki specjalnej selekcji możemy być pewni, że kompletny zestaw to doskonałe harmonijne rozwiązanie. Wybrany przez Klientów sprzęt może zostać zainstalowany i co ważne właściwie zestrojony przez zespół profesjonalnych instalatorów Kliniki Dźwięku. Dotyczy to każdego zakupionego w salonie zestawu: począwszy od klasycznego stereo, poprzez kino domowe a skończywszy na kinie samochodowym. Kino samochodowe jest zresztą szczególną specjalnością firmy.

Klinika Dźwięku jako pierwsza w Polsce projektuje i instaluje zestawy najbardziej renomowanych firm na świecie. Wystarczy zatem wyrazić zaledwie życzenie by niebawem cieszyć się wyśmienitą ucztą zmysłów w domu w i samochodzie.