Share |

Merix Studio

To zespół ambitnych i utalentowanych specjalistów, dla których internet jest życiową pasją.

OPIS FIRMY

Jesteśmy międzynarodową agencją interaktywną zatrudniającą najbardziej utalentowanych specjalistów w zakresie tworzenia serwisów internetowych. Zapewniamy kompleksową obsługę poczynając od kreowania wizerunku poprzez jego wdrożenie oraz skuteczny marketing.

Powstaliśmy na początku lat 90-tych, a od ich końca świadczymy kompleksowe usługi internetowe zarówno dla małych - średnich przedsiębiorstw jak i dużych korporacji z całego świata. Do naszych klientów zaliczają się także instytucje rządowe, pozarządowe i organizacje non-profit.

Nasze usługi stoją na najwyższym poziomie - jesteśmy specjalistami w swoim fachu, kochamy to co robimy i wiemy jak robić to dobrze. Stale obserwujemy branżę i ciągle się rozwijamy wdrażając najnowsze rozwiązania. Zdobyte przez nas doświadczenia pozwalają nam proponować zawsze najbardziej optymalne rozwiązania dostosowane do potrzeb oraz budżetu danego przedsięwzięcia.

Do czego możemy Ci sie przydać? Jeśli planujesz zaistnieć w internecie, zbudować witrynę lub aplikację internetową, potrzebujesz doradztwa, wsparcia e-commerce lub chciałbyś przeprowadzić kampanię reklamową - to dobrze trafiłeś. Skontaktuj sie z nami, a my zajmiemy sie całą resztą.


Jesteśmy specjalistami w swoim fachu, kochamy to co robimy i wiemy jak robić to dobrze. Powierzenie nam swojego projektu jest jednoznaczne z otrzymaniem gwarancji, że produkt końcowy będzie spełniał takie wymagania jak: estetyka, funkcjonalność, użyteczność i bezpieczeństwo. Zdobyte przez nas doświadczenie pozwala nam proponować zawsze najbardziej optymalne rozwiązania dostosowane do potrzeb oraz budżetu danego przedsięwzięcia.NASZ ZESPÓŁ


Siłą napędową Merix jest zespół. Internet to naszą pasja, inwestujemy czas i pieniądze w ciągły rozwój. Dzięki doświadczeniu w międzynarodowym środowisku możemy oferować Naszym klientom usługi i rozwiązania na najwyższym poziomie. Zatrudniamy najlepszych. Nasze szeregi zasilają utalentowani fachowcy z różnych dziedzin e-biznesu - programiści, graficy, koderzy, pozycjonerzy, kierownicy projektów oraz specjaliści ds. marketingu. Efektem naszej pracy są liczne nagrody i wyróżnienia. Stronę firmową oraz witryny naszych klientów można znaleźć w najbardziej prestiżowych galeriach stron internetowych na świecie.

HISTORIA I OSIĄGNIĘCIA


Od połowy lat 90-tych świadczymy usługi internetowe zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych korporacji z całego świata. Do naszych klientów zaliczają się także instytucje rządowe, pozarządowe i organizacje non-profit. Punktem zwrotnym w naszej historii okazał się rok 2003 - wtedy to rozpoczęliśmy działalność na rynkach międzynarodowych. Od tamtego momentu pomyślnie zrealizowaliśmy wiele ambitnych projektów dla Klientów z różnych krajów, m.in. Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Irlandii,Niemiec, Holandii, ale także z Hongkongu, Tajwanu czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Jako jedni z pierwszych w Polsce wdrożyliśmy standardy jakościowe w projektowaniu stron internetowych, zgodne z wytycznymi konsorcium W3C. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie naszymi usługami w 2008 roku otworzyliśmy filię w Nowym Jorku.


CO ROBIMY


POMAGAMY KLIENTOM SKORZYSTAĆ Z PRZEWAGI, JAKĄ DAJE POTENCJAŁ internetu. Budowane przez nas strony internetowe są zgodne ze standardami konsorcjum W3C. Oznacza to, że nasz kod jest zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek oraz tworzony w sposób zapewniający dostępność stron w różnych przeglądarkach internetowych i urządzeniach mobilnych. Mamy na względzie wszystkich użytkowników internetu, dlatego stosujemy się do standardów Section 508 i WAI, regulujących kwestie dostępności dla osób niepełnosprawnych. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom klientów, którzy powierzają nam misję wykreowania swojego wizerunku w Internecie.


OBSZARY DZIAŁALNOŚCI:


tworzenie witryn, portali i aplikacji internetowych
przygotowanie projektów graficznych
projektowanie logotypów
budowa dedykowanych rozwiązań programistycznych
tworzenie systemów sprzedaży internetowej
marketing w wyszukiwarkach
konsulting internetowy
implementacja rozwiązań typu open-source
usługi hostingowe
obsługa i utrzymanie stron internetowych