Share |

Gaggenau

OPIS FIRMY

Gaggenau to uznana na świecie marka najwyższej jakości kuchennego sprzętu do zabudowy. Dzięki swojemu wyrafinowanemu wzornictwu zdobywa międzynarodowe uznanie wśród architektów, projektantów wnętrz i profesjonalnych kucharzy.


Tradycja marki Gaggenau sięga XVII wieku. Ale to lata siedemdziesiąte ubiegłego stulecia dzięki wprowadzaniu licznych innowacji przyniosły marce dynamiczny rozwój. To Gaggenau był prekursorem w tworzeniu wielu nowatorskich rozwiązań w dziedzinie sprzętu do zabudowy, czego najlepszym dowodem jest ponad 300 patentów.

Wzornictwo piekarników, płyt, okapów, zmywarek, ekspresów do kawy oraz chłodziarek i chłodziarko-zamrażarek charakteryzuje się klasycznym wzornictwem, funkcjonalnością i najlepszą jakością. Urządzenia Gaggenau są przykładem na to, że przemyślany design dopasowany do nowych technologii z upływem lat nie traci nic na aktualności. 


Nasze produkty tworzymy z wielką dbałością o szczegóły. Perfekcja każdego detalu wymaga, aby nasze urządzenia były w dużym stopniu produkowane ręcznie – i to właśnie nas wyróżnia.

Od 1995 roku Gaggenau jest spółką - córką koncernu BSH Bosch und Siemens Hausgerate GmbH z siedzibą w Monachium. Pięcioosobowemu zespołowi projektantów urządzeń przewodzi H. Reinhard Segers, który co roku zdobywa prestiżowe nagrody za wzornictwo. 
Urządzenia Gaggenau sprzedawane są w 50 krajach świata, a wytwarzane wyłącznie w Niemczech i we Francji.

Dzięki innowacjom i najnowocześniejszej technologii, jakości, funkcjonalności i klasycznym formom Gaggenau jest dziś wzorem marki luksusowej w branży sprzętu do zabudowy. 
Serdecznie zapraszamy do bliższego poznania marki Gaggenau. Praca z naszym sprzętem z pewnością doda Państwa życiu nowego smaku!