Share |

FÜRST

Samochody luksusowe, Sportowe, Terenowe

OPIS FIRMY

Nasza firma profesjonalnie zajmuje się pośrednictwem kupna-sprzedaży samochodów z szeroko rozumianego segmentu aut luksusowych, sportowych i terenowych dla firm i osób prywatnych w całej europie.

Oferujemy samochody w atrakcyjnych cenach, o wiele niższych niż oferowane w salonach polskich, przy zachowaniu wszystkich korzyści czyli pełnej gwarancji, legalności i bezwypadkowości. Dzięki pełnej niezależności możemy zawsze zaproponować najlepszą ofertę wszystkich marek i modeli dostępną na ternie całych Niemiec. 

W naszej ofercie znajdują się samochody fabrycznie nowe, kiluletnie z pierwszej reki oraz samochody demo autoryzowanych salonów. 

Nasza firma jest partnerem dla wielu dealerów wiodących marek, w szczególności Audi, BMW, Mercedes, VW i Porsche co wynika z kilkuletniej już, bliskiej współpracy w zakresie handlu samochodami osobowymi. 

Od początku moje życie zawodowe jest związane z samochodami i handlem. Posiadam wieloletnią praktykę w branży motoryzacyjnej. Doświadczenie, które posiadam pozwala mi swobodnie poruszać się na trudnym rynku handlu samochodami. Dlatego też współpraca z moją firmą przyniesie Państwu satysfakcję i zadowolenie. 

Zlecając mi znalezienie interesującego Was samochodu bez obawy możecie liczyć na fachowość i profesjonalizm.

Właściciel firmy: