Share |

Scandinavian Airlines

Oferta w klasie Business

OPIS FIRMY

Skandynawskie Linie Lotnicze SAS powstały w 1946 roku jako konsorcjum krajowych linii lotniczych Danii, Norwegii i Szwecji. Są jednym z członków założycielskich sojuszu Star Alliance, który powstał w 1997 roku jako zintegrowana międzynarodowa sieć transportu lotniczego. Star Alliance zrzesza 21 renomowanych linii lotniczych.


W Polsce SAS obecny jest od 1957 roku. Obecnie SAS oferuje bezpośrednie rejsy z Gdańska, Poznania, Warszawy i Wrocławia (w kooperacji z linią Cimber Air) do Kopenhagi oraz z Gdańska do Oslo.


SAS ma w swojej ofercie nie tylko połączenia do Skandynawii, ale również do wielu miast europejskich, w Stanach Zjednoczonych oraz na Dalekim i Bliskim Wschodzie.


Połączenia międzykontynentalne obsługiwane są przez nowoczesne samoloty typu Airbus A340/A330. Tym, którzy cenią sobie komfort, polecamy przeloty w klasie Business, gdzie zainstalowane zostały supernowoczesne, wygodne fotele.


Aby sprostać oczekiwaniom różnych grup pasażerów, od końca 2005 roku Skandynawskie Linie Lotnicze SAS wprowadziły 3-klasowy serwis oraz unikalną strukturę cen opartą na taryfach w jedną stronę.


Klasa Economy – z najniższym poziomem cen – dedykowana jest głównie dla osób podróżujących turystycznie i które mają ściśle sprecyzowane plany.


Klasa Economy Extra jest unikalnym produktem oferowanym przez SAS i jest klasą, która cieszy się zainteresowaniem zarówno biznesmenów, jak i turystów poszukujących alternatywy dla klasy Economy. Pasażerom podróżującym w tej klasie oferujemy szeroki wachlarz udogodnień, np. odprawę przy stanowiskach dla klasy Business, większe, szersze i wygodniejsze fotele, bezpłatny posiłek oraz elastyczne warunki taryf.


Natomiast dla pasażerów klasy Business SAS przygotował wszystko to, co najlepsze – począwszy od uproszczonej procedury odprawy biletowo-bagażowej, wstępu do poczekalni Lounge, zwiększonego limitu bagażu, po najwyższej jakości serwis na pokładach samolotów.