Share |

Invest Komfort SA

OPIS FIRMYInvest Komfort SA prowadzi działalność deweloperską od 1995 roku, w tym czasie zrealizowała 23 inwestycje, budując ponad 2200 lokali mieszkalnych i usługowych o łącznej powierzchni ponad 140 tys. mkw. Spółka działa na rynku trójmiejskim oraz w jego najbliższych okolicach i specjalizuje się w realizacji inwestycji w prestiżowych lokalizacjach. Władze firmy starannie wybierają miejsca dla nowych obiektów, szczególną wagę przywiązując do walorów krajobrazowych, dążąc do harmonijnego wkomponowania inwestycji w otoczenie przyrodnicze oraz istniejącą już zabudowę miejską. Deweloper zdobył markę firmy solidnej i wiarygodnej, zaś zrealizowane obiekty uznawane są za niezwykle atrakcyjne. Bezpieczeństwo finansowe inwestycji zapewnia stabilna pozycja ekonomiczna, wysoki kapitał akcyjny spółki wynoszący blisko 58 milionów złotych oraz silna pozycja grupy kapitałowej (Baltis). Invest Komfort wymieniany jest w ogólnopolskich rankingach przedsiębiorstw o największej dynamice rozwoju, osiągających bardzo dobre wyniki finansowe, będących rzetelnymi partnerami w biznesie. Spółka jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.


Charakter wznoszonych przez Invest Komfort budynków jest bardzo zróżnicowany, choć łączy je wiele wspólnych cech: ciekawa architektura, zaawansowanie technologiczne, wysoka jakość, standard wykonania oraz wyjątkowa dbałość o detale. Celem firmy jest oddawanie rocznie pod klucz kilkuset mieszkań o najwyższym standardzie, w starannie dobranych lokalizacjach. Temu celowi towarzyszyć ma strategia polegająca na ciągłym podnoszeniu jakości poprzez łączenie dobrych, sprawdzonych rozwiązań z najnowszymi osiągnięciami technicznymi oraz stosowaniu kompletnych systemów bez rezygnowania z kosztownych, lecz podnoszących trwałość detali. W strategię firma wpisuje ochronę przyszłych mieszkańców przed wielkomiejskim zgiełkiem, z jednoczesnym zapewnieniem łatwego dostępu do ważnych ciągów komunikacyjnych, centrów handlowo-usługowych, a także miejsc służących rekreacji i rozrywce. Ten ostatni element staje się już standardem i realizowany jest w ramach większości inwestycji dewelopera. 


Obecnie firma prowadzi kilka inwestycji na terenie Trójmiasta i przygotowuje kolejne. 
W planach są także projekty deweloperskie na terenie Półwyspu Helskiego. 


Invest Komfort dysponuje bankiem ziemi, który pozwala na wybudowanie ponad 265 tys. mkw. lokali mieszkalnych i usługowych.


Invest Komfort rozszerza zakres swojej działalności m.in. o inwestycje komercyjne oraz budowę domów jednorodzinnych.