Share |

AlmiDecor

loving home

OPIS FIRMY

AlmiDecor to ogólnopolska sieć salonów z artykułami wyposażenia wnętrz. Marka łączy niespotykany gdzie indziej klimat z określonym stylem sprzedaży i wyjątkowym asortymentem. Miejsca działające pod szyldem AlmiDecor wyznaczają nowe trendy, proponują specjalną atmosferę, na którą składa się muzyka, zapach, wystrój wnętrza, działania artystyczne.


W salonach AlmiDecor można korzystać z internetowego katalogu produktów, a styliści pomogą w wyborze pięknych przedmiotów i doradzą jak wzbogacić nimi przestrzeń domu.
AlmiDecor proponuje nie tylko niezwykłe, limitowane kolekcje wyposażenia wnętrz, ale i chwile spędzone ze smakiem. Przy niektórych salonach działają kawiarnie i restauracje. Ich znakomite menu i oryginalny wystrój gwarantują najlepsze wrażenia kulinarne i estetyczne.


Aranżacje wnętrz AlmiDecor przygotowywane są przez specjalistów, prezentacjom towarzyszy nastrojowa, oryginalna muzyka. Te propozycje mają pobudzić wyobraźnię klientów, zachęcić ich do zmiany, wprowadzenia do przestrzeni domowej harmonii i klimatu AlmiDecor. Miejsce stworzone ze starannością i miłością, w zgodzie ze sobą – taką receptę na Dom proponuje AlmiDecor.