Share |

Café Manggha

OPIS FIRMY

Café Manggha mieści się w nowoczesnym budynku Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej, skąd rozpościera się przepiękny widok na wzgórze Wawelskie i zakole Wisły. Nowoczesne wygodne wnętrze oraz szczególne usytuowanie stwarza niepowtarzalny klimat, a oryginalne aranżacje wnętrza pozwalają odpocząć w miłej orientalnej atmosferze.

 

W Café Manggha organizujemy przyjęcia, bankiety, konferencje i szkolenia, bale oraz spotkania firmowe. W okresie wiosenno-letnim dużym atutem naszego lokalu jest olbrzymi taras, który również jest do dyspozycji naszych Gości. Proponujemy oryginalne przyjęcia dopasowane do charakteru uroczystości zarówno rodzinnych, jak i firmowych. Nasze bankiety i catering przygotowujemy we współpracy z Restauracją Villa Decjusza i Café Trema. Café Manggha współpracuje również ściśle z Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej, jest sponsorem cateringu wszystkich wernisaży.

 

Oferujemy kuchnię japońską, której specjalnością jest oczywiście sushi i tradycyjnie parzona herbata podawana w oryginalnych japońskich czajniczkach.Na specjalne życzenie naszych gości oferujemy również specjały kuchni staropolskiej, regionalnej i międzynarodowej.