Share |

Galeria Niuans

Art de la Table, czyli Sztuka Stołu

OPIS FIRMY

Galeria Niuans powstała z pasji do wszystkiego co piękne, a zarazem użytkowe. W naszych sklepach znajdą Państwo jedyną w Polsce ofertę produktów najbardziej ekskluzywnych manufaktur szkła, kryształów, porcelany, srebra i platerów, oraz szereg akcesoriów do dekoracji wnętrz. Po latach szarości możemy w końcu wprowadzić do naszych domów i mieszkań przedmioty o najwyższej jakości, które od wieków doceniane są na całym świecie. Główne marki w naszych sklepach reprezentujemy na zasadzie wyłączności i są dostępne w Polsce tylko u nas. 
 
Galeria Niuans powstała w Warszawie w 2003 roku jako kontynuacja Galerii Image, która od 1993 roku była prekursorem sztuki stołu. Niuans pozostawia w ofercie szkła szwedzkich hut Kosta Boda i Orrefors, natomiast dalszej inspiracji szuka we Francji. Piękno wytworów ekskluzywnych manufaktur francuskich „art de la table” zawitało w Polsce właśnie dzięki nam.
 
Galeria Niuans stała się liderem na polskim rynku w dyktowaniu trendów. Przedmioty z naszych sklepów często goszczą na łamach renomowanych pism wnętrzarskich, takich jak ELLE DECORATION czy DOM I WNĘTRZE. Cieszy nas, że umożliwiamy szerszemu gronu Polaków korzystać na co dzień z przedmiotów najwyższej jakości. Najbardziej dumni jesteśmy z grona naszych stałych klientów, pasjonatów dobrego stylu. Razem śledzimy zmiany w świecie wnętrzarskiej mody i uczymy się jak jeszcze bardziej otoczyć się pięknem.
 
Parę ważnych dat w naszej historii:
 
2003 – wprowadzamy do Polski porcelanę Haviland z Limoges. Do tej pory Haviland był spotykany w Polsce tylko w starych domach, gdzie był wysoko ceniony przed drugą wojną światową.
 
2004 – zaczynamy sprzedaż sreber i platerów Ercuis, znanych choćby z legendarnego Orient Ekspresu.
 
2005 – poczatek sprzedaży kryształów Baccarat. Baccarat nie trzeba przedstawiać, gości przecież na większości dworów europejskich, w ambasadach, w najbardziej ekskluzywnych domach. Również w tym roku wprowadzamy do Polski następną legendę światową: srebra i platery firmy Christofle.
 
Zapraszamy Państwa do odwiedzania naszej strony internetowej, na której znajdą Państwo informacje o reprezentowanych przez nas markach. Mamy nadzieję, że i Państwo dołączą do grona naszych stałych klientów.