Share |

Apartamenty Kanonicza

Luksus w wyrafinowanym stylu

OPIS FIRMY

Witaj w Krakowie,

    mieście o ponadtysiącletniej historii oraz przepięknej architekturze, gdzie wielowiekowa tradycja spotyka się z nowoczesnością tętniącego życiem miasta. Odkryjesz tu zaciszną ulicę Kanoniczą – najstarszą w Krakowie. Pod numerem 22 znajduje się malownicza kamienica, która skrywa 3 niezwykle ekskluzywne apartamenty o unikalnym designie. Pod tym znanym adresem, znajdziesz również słynną już restaurację „Pod Nosem”, oferującą swoim gościom tradycyjną polską kuchnię w nowoczesnym wydaniu. Takiego klimatu i smaku nie znajdziesz nigdzie indziej!

    Jeśli szukasz luksusu w wyrafinowanym stylu. Jeśli chcesz zamieszkać w sercu Krakowa i poczuć bliskość Wawelu czy Rynku Starego Miasta, a jednocześnie cenisz sobie cisze i spokój, Kanonicza 22 będzie idealnym wyborem dla Ciebie.

    Wśród naszych gości byli m.in.: Hans Zimmer, Roman Polański, James Caviezel, Benedict Cumberbatch, Jim Carrey, Andrzej Wajda,Depeche Mode,Garou.

APARTAMENT KSIĄŻĘCY

    Apartament usytuowany jest na drugim piętrze. Zaaranżowany jest w kolorach ciemnego turkusu i głębokiego brązu ze złotymi akcentami. Wnętrze składa się z ogromnego salonu i sypialni z bogato zdobionym łożem, a niezwykłego klimatu dodają dalekowschodnie dywany, arrasy w historycznych, krakowskich wzorach oraz zabytkowy piec kaflowy z epoki.


APARTAMENT KRÓLEWSKI

    Znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy. Swoją nazwę zawdzięcza unikatowym, oryginalnie zachowanym polichromiom i zabytkowemu sufitowi z 1688r. Ciemne wnętrze, gdzie spotykają się przepych i równowaga, uzupełniają butikowe meble, w tym sypialnia z masywnym łożem z baldachimem. Podłogę zdobią ręcznie tkane perskie dywany.


APARTAMENT CESARSKI

    Zajmuje dwa najwyższe poziomy kamienicy przy Kanoniczej 22. Otwarte wnętrze jest nowowczesne i utrzymane w jasnych kolorach. Olbrzymi salon, sypialnia z wielkim okrągłym łożem, kącik do pracy i przepiękna, tonąca w bieli łazienka zdobiona zawsze świeżymi orchideami, znajdują się na jednym poziomie.
    
    W apartamencie są schody, niepozorne na pierwszy rzut oka. Prowadzą one na taras z rozsuwanym dachem. Taras jest wyposażony w jacuzzi, gdzie możesz się zrelaksować przy kieliszku szampana, a oczy napoić pięknym widokiem na Zamek Królewski na Wawelu oraz malownicze dachy kamienic Starego Miasta.

Jedyny taki widok w Krakowie!