Share |

SYNERGIS

Renowacje z pasją

OPIS FIRMY

Renowacjami zabytków zajmujemy się od ponad 24 lat - to nasza miłość i nasza ogromna pasja. Przez te lata zdobyliśmy doświadczenie w renowacjach bardzo różnych - tak małych - dla osób indywidualnych jak i dużych dla różnych instytucji. Były wiec kościoły, były banki, urzędy miejskie, duże i znane firmy różnych branż,dla których siedziba to prestiż. Były Hotele i Galerie handlowe. Pracowaliśmy dla klientów w całej Polsce, ale też w Niemczech, Francji czy Norwegii.

Czasem odbudowa była od podstaw - czyli fundamentów. Nie boimy się takich wyzwań. Nasza dewizą jest ODNAWIANIE STAREGO w najnowszych technologiach. Łączymy piękno starych budynków z nowymi możliwościami. Najstarszy restaurowany przez nas obiekt ma ponad 700 lat i jest to Zamek w Smoleniu na Szlaku Orlich Gniazd. Ale większosć jest nowsza ;) ... średnio 100-200 Lat.

Naszym celem jest OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA jak największą ilość pięknych, starych budynków. Kupujemy więc, doprowadzamy obiekty do dawnej świetności i "oddajemy"  w dobre ręce.

Pracujemy również na obiektach powierzonych - czyli kupionych przez innych Inwestorów. Wykończenia proponujemy w najlepszych materiałach- a jest to przede wszystkim kamień naturalny- czyli marmur, granit,piaskowiec,wapień,  łupek. Z kamieniem pracujemy od 1997 r więc już ponad 20 lat. Mamy też bogate doświadczenie w pracy z elewacjami - to przede wszystkim cegły i tynki sztukatorskie.

W tej chwili szukamy nowego właściciela dla stuletniej kamienicy w centrum Bydgoszczy. Jest to gotowa oferta dla Inwestora-kamienica już na siebie pracuje i przynosi zwrot na poziomie 9% w skali roku. Jeśli Inwestor jest spoza Bydgoszczy istnieje możliwość oddania obiektu w zarządzanie- co teraz działa bardzo dobrze.

Jeśli szukają Państwo inwestycji z 9% GWARANTOWANĄ stopą zwrotu - zapraszam do zakładki PRODUKTY - tam znajdziecie Państwo więcej szczegółów -  zapraszamy też do kontaktu telefonicznego - +48 500701005.