Share |

Aurora Garden

Z miłości do ogrodów i fascynacji światłem

OPIS FIRMY

Od ponad 15 lat zajmujemy się oświetlaniem domu i tworzeniem klimatu właśnie za pomocą gry świateł i aranżacji scen oświetleniowych.

Teraz dom otwiera się na ogród i taras, dzięki którym możemy znaleźć odrobinę wytchnienia po ciężkim dniu pracy lub spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi.

Oferowane przez nas lampy solarne i dekoracje ogrodowe pozwolą Ci zaprojektować miejsce, w którym będziesz się cieszyć każdą chwilą i elementem wystroju.  

Elegancko zaprojektowane i wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły solarne oświetlenie do ogrodu zapewnia długoletnie użytkowanie i niezapomniane wrażenia estetyczne.

Użycie najwyższej klasy materiałów i najnowszej technologii gwarantuje, że nasze lampy solarne przez długi czas będą stanowiły niepowtarzalną ozdobę Twojego ogrodu, tarasu, loggii.

Nasi projektanci dbają o każdą linię i łuk aby oferowane przez nas lampy spełniały Twoje oczekiwania, co do kształtu i formy.

W naszej ofercie znajdziesz lampy solarne ze zintegrowanymi modułami LED zasilanymi panelami solarnymi najwyższej jakości oraz wyszukane ozdoby ogrodowe i rzeźby wiatrowe odpowiadające najnowszym trendom w projektowaniu ogrodowym.

 

Ogród to niezwykłe miejsce. Znajdujemy w nim chwilę wytchnienia i relaksu lub moc zabawy w gronie najbliższych i przyjaciół.

Niezależnie od tego w jakim stylu jest urządzony warto zadbać o to, aby każdy jego szczegół był tyleż piękny co funkcjonalny.

W każdą zieloną przestrzeń, czy to ogrodu czy tarasu, wpisany jest ruch i zmiana. Planowanie aranżacji ogrodu jest zawsze procesem dynamicznym. Nawet jeśli dokładnie wiemy jak chcemy urządzić naszą zieloną przestrzeń z czasem zawsze wprowadzamy do niej pewne zmiany, lub zmiany te wprowadzają się same poprzez rozrost nasadzeń.

Modyfikacje to nic złego, przeciwnie dają możliwość ciągłego zachwytu i urozmaicenia. 

Dzięki solarnym lampom ogrodowym nie musisz już ograniczać swoich pomysłów. Zmieniaj swój ogród i taras!