Share |

Fantastyczne Ogrody

Projektowanie i pielegnacja ekskluzywnych ogrodów

OPIS FIRMY

Fantastyczne ogrody to zarówno nazwa, jak i misja naszej firmy. Tworzymy bajeczne zakątki, by nasi klienci mogli odpocząć, zaczerpnąć uzdrawiającej mocy natury, inspirować się symfonią barw, kształtów i zapachów. Dzięki nam okolice Gdańska, Wejherowa i Sopotu wzbogaciły się o urocze zielone przestrzenie.  

Gdy zamkniesz oczy widzisz sielską oazę. Spełnienie wizji wiąże się z koniecznością rozstrzygnięcia wielu kwestii. Które rośliny potrzebują światła, a które cienia? Co posadzić, by rabata zachwycała jesienią? Ogród to uporządkowana przestrzeń, wymaga: alejek, oświetlenia, altanek. Piękno składa się z drobnych szczegółów, by je stworzyć potrzeba wiedzy, talentu i wyobraźni przestrzennej. Zajmiemy się wszystkim. Zaprojektujemy ogród, nawodnimy,wytyczymy i wybrukujemy alejki, zbudujemy tunele ogrodowe oraz szklarnie, wykopiemy stawy, oczka wodne, zatroszczymy się o pielęgnację. Bez względu na to, czy planujesz założenie ogrodu, czy chcesz udoskonalić już istniejący, z nami urzeczywistnisz swą koncepcję.

Zadbamy o:

 - brukarstwo i kamieniarstwo,
 - bezpieczne i spektakularne instalacje elektryczne,
 - nowoczesne systemy nawadniające, oszczędzając właścicielowi trudu podlewania,
 - kompleksową pielęgnację ogrodów w każdym okresie ich wzrostu.

W naszej ofercie znajdziesz:


Gabiony, ogrodzenia gabionowe
Konstrukcje z siatki lub drutu wypełnione skałami, kamieniami lub innym materiałem. Stosuje je się przy projektowaniu elewacji domowych, ogrodzeń lub donic.  


Domki ogrodowe
Ważny, choć niedoceniany element ogrodu. Służą nie tylko jako składzik na narzędzia. Eleganckie zadaszone altany zachęcają  do wypoczynku. 
 
Trawę z rolki
Pozwala natychmiast cieszyć się bujnym trawnikiem. Jest przystosowana do naszego klimatu, ukorzeniona, gotowa do położenia na odpowiednio przygotowane podłoże. Można  zabezpieczyć ją siatką na krety.
 
Chcemy, by każdy mógł rozkoszować się pięknym ogrodem, więc oferujemy naszym klientom niezwykle dogodne warunki współpracy. Jeśli mieszkasz w okolicach Gdańska, Gdyni, Wejherowa i Sopotu nie bój się snuć marzeń o czarownym ustroniu. Spełnimy je.