Share |

Plac na Groblach 19

Apartamenty z Wawelem w tle

OPIS FIRMY

Kamienica przy Placu na Groblach 19 to wyjątkowa nieruchomość, zlokalizowana sąsiedztwie Zamku Królewskiego na Wawelu. Nieruchomość położona na Starym Mieście, w miejskiej strefie B łączy w sobie staromiejski klimat Krakowa z inwestycyjnym potencjałem miasta.


Nieruchomość oferuje ekskluzywne apartamenty z tarasami widokowymi, które kreowane są z myślą o osobach ceniących komfortowe i luksusowe przestrzenie, nastrój starego Krakowa oraz miejski styl życia. Przyszli właściciele będą mieli szansę stworzenia apartamentu dopasowanego do swoich potrzeb oraz upodobań. Będzie to możliwe dzięki samodzielnej aranżacji wnętrz.

 

Części wspólne kamienicy zostaną zrewitalizowane w podwyższonym standardzie. Na przyszłych mieszkańców czekają m.in. udogodnienia w postaci nowoczesnych rozwiązań instalacyjnych, recepcja z konsjerżem oraz gustownie zaaranżowany wewnętrzny ogród. Koneser Group realizując inwestycję przy Placu na Groblach 19 zadba o to, aby duch zabytkowej architektury komponował się z nowatorskimi zmianami i udogodnieniami. Rytm i ton inwestycji nadawać będzie dbałość o detale, elegancja, harmonia oraz minimalizm.

 

Informację o apartamentach w kamienicy przy Placu na Groblach 19 dostępne są na stronie inwestycji: www.png19.pl oraz bezpośrednio w dziale sprzedaży Koneser Group.

Monika Jurczyk, tel. 0048 531 919 033, email: m.jurczyk@koneser.co
Piotr Garus, tel. 0048 534 018 881, email: p.garus@koneser.co