Share |

OCHNIK

OPIS FIRMY

OCHNIK to polska firma z ponad 20-letnią tradycją zaliczana do grona najbardziej rozpoznawalnych marek oferujących najwyższej jakości galanterię i odzież skórzaną. Szlachetne skóry, niepowtarzalne wzornictwo, perfekcyjne wykończenie oraz doskonała jakość produktów stały się już znakiem rozpoznawczym marki. Produkty OCHNIK, łączące komfort i przyjemność noszenia, doskonałą jakość oraz dbałość o detale z oryginalną stylistyką i bogatym wzornictwem, tworzone są z myślą o ludziach ceniących jakość i styl. Każdego sezonu marka proponuje swym klientom wyjątkową, niezwykle bogatą i oryginalną kolekcję kurtek skórzanych, płaszczy, marynarek, kożuchów, spódnic, sukienek a także szeroką gamę galanterii skórzanej i akcesoriów, w tym: torebki, teczki, torby podróżne, etui, portfele, rękawiczki i paski.

 

Wizerunek i prestiż  marki OCHNIK buduje jednak nie tylko w oparciu o produkty, ale także o miejsca w których są oferowane,  ludzi, którzy je  tworzą i sprzedają, a przede wszystkim o wyznawane wartości i kulturę Firmy. Ambicją OCHNIK jest tworzenie marki modnej, rozpoznawalnej i renomowanej, której produkty dawałyby klientom poczucie wyjątkowości i ekskluzywności, ale jednocześnie pozostawały dla nich osiągalne.

 

OCHNIK posiada sieć 67 Salonów Firmowych zlokalizowanych w najbardziej prestiżowych Centrach Handlowych w Polsce, prowadzi sprzedaż za pośrednictwem Internetu (www.sklep.ochnik.com) oraz Działu Sprzedaży B2B, oferującego produkty klientom korporacyjnym oraz instytucjonalnym.