Share |

Kwasny Carvings

Ornamenty drewniane do ekskluzywnych aranżacji wnętrz i zabytkowych projektów rewaloryzacji

OPIS FIRMY

Kwasny Carvings została założona w 1970 roku jako firma rodzinna. Firma realizuje projekty wykonania frezowanych i rzeźbionych ornamentów do rewaloryzacji i rekonstrukcji zabytkowych obiektów oraz wielu innych inwestycji wykonywanych z drewna. Istnieje możliwość niemal identycznego odzwierciedlenia ornamentu. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się projekty aranżacji wnętrz z wykorzystaniem ornamentów drewnianych wykonywanych na indywidualne zamówienie, dopasowane do istniejącego projektu i preferencji klienta. 


Wykorzystując najnowsze dostępne technologie obróbki drewna i oprogramowania komputerowego w połączeniu z ludzkimi umiejętnościami i zdobytym doświadczeniem, nasze produkty i usługi wykonujemy z pasją przywracając rekonstrukcjom ich oryginalny wygląd. Ornamenty dostępne są w trzech rodzajach wykończeń, w zależności od potrzeby projektu: w wersji frezowanej "standard", pośredniej wersji "premium" oraz w wersji "exclusive" cechującej się najwyższą jakością wykonania maszynowego i ręczną obróbką detali, co pozwala uzyskać efekt tradycyjnego rękodzieła artystycznego przy umiarkowanych nakładach finansowych. 


Warto wspomnieć, że w swojej historii Kwasny Carvings, jak również jej poszczególne produkty, były wielokrotnie nagradzane wyróżnieniami oraz medalami na ogólnopolskich wystawach. Dowodem naszego profesjonalizmu i jakości produktów są wykonane na specjalne zamówienie setki metrów drewnianych ornamentów, które umożliwiły zrekonstruowanie spalonego wnętrza zabytkowego budynku hotelu Hyatt w centrum starego miasta w Wiedniu.