Share |

Koneser Group

Apartamenty w prestiżowych lokalizacjach

OPIS FIRMY

Firma Koneser Group od lat działa na krakowskim rynku nieruchomości. Przez ten czas odrestaurowała kilkanaście krakowskich kamienic oraz sprzedała kilkaset mieszkań w tych zabytkowych budynkach. Inwestycje Koneser Group to nieruchomości odpowiadające na potrzeby Klientów szukających niebanalnych przestrzeni w samym sercu królewskiego miasta Krakowa.

Bogata oferta kierowana jest do wymagających Klientów i zawiera apartamenty oraz mieszkania o zróżnicowanych metrażach, a także lokale usługowe zlokalizowane na historycznym Starym Mieście oraz Kazimierzu.

Wiedząc, że zabytkowe kamienice wymagają szczególnej troski, prowadzone prace remontowe opierają się o sprawdzone rozwiązania i nowoczesne technologie, które pozwalają poprawić funkcjonalność nieruchomości, zachować historyczne detale architektoniczne oraz charakterystyczny styl budowli.

Koneser Group dokłada wszelkich starań, by oferta stale się rozwijała, a zabytkowe i zapomniane obiekty krakowskiej architektury stawały się ozdobą miasta i kolejną wartą uwagi inwestycją na mapie Krakowa.