Share |

cyfrowedomy.pl

audio-video dla wymagających.

OPIS FIRMY

cyfrowedomy.pl to owoc naszej pasji.

Z naszej pasji do elektroniki zrodził się pomysł na firmę, która dostarcza i instaluje nowoczesne systemy audio-video wymagającym klientom indywidualnym. Początkowo robiliśmy to poprzez stacjonarne sklepy z telewizorami i sprzętem HiFi we Wrocławiu i w Częstochowie, ale dość szybko zauważyliśmy że droga do naprawdę wymagających klientów jest trochę inna. W 2006 uruchomiliśmy portal cyfrowedomy.pl, który to z czasem przekształcił się w sklep online z ekskluzywną elektroniką konsumencką.

Sprzedaż najlepszych telewizorów, takich jak LOEWE, i rozbudowanych systemów kina domowego oraz multiroom audio wiąże się nierzadko z potrzebą ich zainstalowania i właśnie na tym polu doczekaliśmy się spełnienia. Nasze wykształcenie sprawia, że rozumiemy elektronikę przez co nie boimy się trudnych wyzwań z tej dziedziny. Zrealizowaliśmy wiele rozbudowanych systemów audio-video w tzw. inteligentnych domach, ale również instalujemy i konfigurujemy ich prostsze wersje.

Od dwóch lat intensywnie rozwijamy stronę cyfrowedomy.pl, by przy jej pomocy prezentować i edukować klientów, którzy szukają nowoczesnych systemów kina domowego, multiroom audio i telewizorów klasy smart. Na naszym profilu fb nierzadko pokazujemy jak za mniejsze pieniądze zestawić znacznie bardziej funkcjonalny system niż klasyczny zestaw HiFi, czyli wzmacniacz audio wzmacniacz audio, odtwarzacz cd, tuner i kolumny głośnikowe. Z każdym miesiącem poszerzamy naszą ofertę, by sprostać coraz bardziej wygórowanym oczekiwaniom wymagających klientów.

 

Proponujemy elektronikę audio-video w kategoriach:

Projektory kina domowego

Projektory kina domowego


Amplitunery kina domowego

Amplitunery kina domowego


Systemy audio HiFi

Systemy
audio HiFi


Systemy audio SMART

Multiroom
audio


Telewizory OLED

Telewizory OLED

Kolumny głośnikowe

Szafki RTV

Kolumny głośnikowe

Kolumny głośnikowe

Słuchawki

Słuchawki


 

Prezentujemy uznane marki audio-video:

 

LOEWE TV DENON MARANTZ SONOS CANTON POLK