Share |

Smart Jet

Niestandardowe potrzeby wykluczają standardowe rozwiązania

OPIS FIRMY

CZARTER SAMOLOTÓW

Smart Jet oferuje usługę lotów pasażerskich na życzenie. Oddajemy do dyspozycji naszych klientów samolot pasażerski Cessna 421C „Golden Eagle”, dwusilnikową maszynę produkcji amerykańskiej o prędkości 430 km/h i zasięgu lotu obejmującym Europę i basen Morza Śródziemnego, wraz z wysoko kwalifikowaną, doświadczoną załogą.

Samolot został zaprojektowany dla 6 pasażerów, jednak mając na uwadze Państwa komfort rekomendujemy go dla 5 osób. Ma najcichszą kabinę ciśnieniową w swojej klasie, wyposażoną w wygodne fotele oraz barek i dodatkowo wyciszoną, zapewnia więc podróż w warunkach o standardzie limuzyny. Sprawdza się doskonale jako samolot dyspozycyjny:

- podczas podróży służbowych

- przy organizacji eventów,

- jako prywatny czarter na krótsze i dłuższe wyjazdy wypoczynkowe

Jesteśmy do Państwa dyspozycji na życzenie – samolot jest gotowy do lotu w ciągu nawet 3 godzin od zamówienia. Wyszukiwarka lotów na stronie www.smart-jet.pl pomoże Państwu zaplanować lot w wybranym przez Państwa terminie.

 

CERTYFIKOWANY PRZEWOŹNIK

Smart Jet jako certyfikowany przewoźnik lotniczy posiada wszystkie wymagane prawem pozwolenia, w tym koncesję do wykonywania usług w zakresie transportu lotniczego, na podstawie i w ramach posiadanego certyfikatu Air Operator Certificate nr nr PL-038, wydanego przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

BIZNES

Jedną z niewielu zmiennych, która wciąż pozostaje poza kontrolą człowieka jest czas. Nie jesteśmy go w stanie dla Ciebie zatrzymać, czy chociażby spowolnić jego biegu. Możemy natomiast sprawić, byś mógł go lepiej wykorzystać, by przeznaczać go na sprawy naprawdę dla Ciebie ważne. Jeśli cenisz sobie osobiste kontakty z kontrahentami i chcesz dotrzeć na spotkanie z nimi w najdogodniejszym czasie, wynajem samolotu jest idealnym rozwiązaniem. W ciągu 3 godzin od wezwania "powietrznej taksówki" możemy zorganizować dla Ciebie prywatny przelot, podczas którego możesz przygotować się do spotkania lub odpocząć.

KOMFORT

Krótko po tym jak rozpoczniesz dzień, możesz znaleźć się w dowolnym miejscu w Europie. My zajmiemy się bezpieczeństwem oraz komfortem Twojej podróży, podczas gdy Ty będziesz jeść lunch, cieszyć się obecnością znajomych, przygotowywać się do spotkania biznesowego, bądź po prostu się relaksować. Prywatny samolot oferuje warunki, jakich nie zapewni Ci lot rejsowy: wyciszone wnętrze, wygodne fotele oraz podróż w gronie, które sam wybierasz.

ELASTYCZNOŚĆ

Nasze prywatne samoloty mogą korzystać z większości lotnisk w Europie, ich niewątpliwą zaletą jest jednak to, że latają niezależnie od rozkładów lotów.  Jesteśmy gotowi do zorganizowania dla Ciebie lotu bez względu na jego charakter, porę roku, dnia czy nocy: Podróż biznesowa? Wyprawa na narty? Pilny transport specjalisty we wskazane miejsce? Odbiór Twoich kontrahentów? Przewóz ważnych dokumentów? Potrzeby determinuje samo życie - pozwól nam im sprostać. Skorzystaj z wyszukiwarki lotów lub prześlij zapytanie o ofertę.

FLOTA

Podstawą naszej floty jest amerykański dwusilnikowy samolot pasażerski Cessna 421C Golden Eagle. To niezawodna, sprawdzona operacyjnie konstrukcja, ciesząca się doskonałą opinią wśród pilotów. Cechuje się bardzo dobrymi osiągami i wyróżniającym poziomem komfortu lotu. Na pokład statek powietrzny może zabrać maksymalnie 6 Pasażerów, jednakże chcąc zachować wysoki poziom komfortu, rekomendujemy go dla 5 osób.

Wyposażona w kabinę ciśnieniową, jest w stanie wykonywać loty ponad poziomem niekorzystnej pogody, utrzymując wewnątrz kabiny ciśnienie na poziomie przyjaznym i komfortowym dla Ciebie. W odróżnieniu od małych samolotów jednosilnikowych i awionetek, Cessna 421C może przewozić pasażerów w nocy i wykonywać loty nad wodą. Posiada najcichszą kabinę pasażerską w swojej klasie, jednak dla podniesienia komfortu podróży nasz egzemplarz został dodatkowo wygłuszony, a kokpit zabudowany nowoczesną awioniką oraz szeregiem systemów poprawiających bezpieczeństwo lotu.

BEZPIECZEŃSTWO

Oddajemy do Twojej dyspozycji samolot w nienagannym stanie technicznym, a za sterami doświadczoną załogę. Standardy bezpieczeństwa dla samolotu czarterowego są równie wysokie jak dla przewoźników rejsowych i ich zapewnienie jest podstawą lotu, a wynajem samolotów podlega certyfikacji. Nasi piloci dysponują pełnią uprawnień do wykonywania lotów pasażerskich, poddawani są szeregom okresowych szkoleń i treningów, tylko po to, by zapewnić Tobie maksimum bezpieczeństwa, nie tylko w powietrzu, ale i na ziemi. Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie lotu.

EMPTY LEGS

Czasami zdarza się tak, że nasz samolot wykonuje lot wyłącznie z załogą na pokładzie, po to by np. odebrać Pasażerów z wyznaczonego miejsca lub wraca do bazy operacyjnej ‘pusty’ (tj. tylko z załogą), tuż po tym jak zostawił naszych Klientów np. na słonecznej wyspie Kos. Takie puste loty (czyt. empty legs) mogą przypadkiem wpisać się w Twój plan podróży, dlatego też o wszystkich tego rodzaju lotach informujemy Cię na bieżąco, za pośrednictwem strony www.smart-jet.pl. My i tak realizujemy dany lot, a w zamian za Twoją obecność na pokładzie, zaoferujemy Ci znacznie niższą względem tej regularnej, cenę przelotu. My nie mamy ‘pustych przelotów’, a Ty oszczędzasz!

 

KONTAKT

Możemy zapewnić, że czas odpowiedzi na Twoje zapytanie nie przekroczy 45min. a oferta zostanie sporządzona tak aby przedstawić rozwiązanie zoptymalizowane pod względem czasu i kosztów.

Zapraszamy do kontaktu: tel. 608 380 090, info@smart-jet.pl

Smart Jet Sp. z o.o.

ul. Generała Wiktora Thommee 1a

05-102 Nowy Dwór Mazowiecki