Share |

Hotel Natura Residence**** Business & SPA

Styl, luksus i elegancja

OPIS FIRMY

Hotel Natura Residence**** Business & SPA położony jest na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej. Jego nazwa nie jest przypadkowa – bliskość natury można w nim poczuć wszystkimi zmysłami.

Hotel zachwyca pięknymi wnętrzami, które zaaranżowano wykorzystując głównie naturalne surowce. Komfortowe wyposażenie i kolorystyka zapewniają wypoczynek w aurze luksusu.

Hotelowa restauracja intryguje bogatym, zróżnicowanym menu, daleko wykraczającym poza ramy tradycyjnej sztuki kulinarnej. Szef Kuchni Krzysztof Harrison jest mistrzem niekonwencjonalnych połączeń smakowych. Dania przygotowywane są z naturalnych składników, według własnych receptur. Degustacji dań sprzyja niezwykłe wnętrze oraz malowniczy widok na las i jezioro.

Natura Waters SPA to mistyczna podróż w świat żywiołu wody. Kąpiel w nowoczesnym basenie pozwala cieszyć się oczyszczającą mocą wody a wyjątkowy widok na las usytuowany nas samym jeziorem pomaga osiągnąć stan harmonii z naturą. Wizyta w strefie łaźni dodaje energii i poprawia samopoczucie, rozluźniając ciało. Natura Waters SPA poleca najwyższej klasy sprzęt wspomagający działanie kosmetyków oraz szeroki wachlarz zabiegów dla najbardziej wymagających, które przywracają naturalne piękno, witalność i energię.

Hotel Natura Residence to miejsce inspirowane naturą a dziś bezpośrednia bliskość natury to prawdziwy luksus – tutaj możesz cieszyć się nim bez ograniczeń.

Hotel Natura Residence**** Business&SPA jest laureatem wielu nagród, takich jak: Złoty Standard Obsługi Klienta, Quality International 2012 w kategorii Usługi, Srebrna Pieczęć Natury 2012 w konkursie na Najlepszy Ośrodek Odnowy Biologicznej w Polsce w kategorii SPA w plenerze (II miejsce) czy Best Hotel Award w kategorii Hotel 4* na Śląsku (II miejsce). Należy on także do prestiżowego klubu Polish Prestige Hotels and Resorts, który skupia wokół siebie polskie hotele dbające zarówno o najwyższy standard usług, jaki i o spójności z regionalnym dziedzictwem kulturowym.

Hotelowa restauracja została wyróżniona w plebiscycie Poland 100 Best Restaurants i  przynależy do 100 Najlepszych Restauracji w Polsce. Gastronomia została również wyróżniona Certyfikatem Kuchnia Plus Poleca w I edycji programu.