Share |

WyjątkowyPrezent.pl

Wyjątkowe prezenty!

OPIS FIRMY

Serwis internetowy WyjątkowyPrezent.pl oraz jego właściciel, CGB Sp. z o.o., to pierwsza firma w Polsce, która na szeroką skalę zaoferowała Vouchery na prezenty w formie przeżyć. Od 2007 roku spółka zrealizowała już ponad 50.000 indywidualnych prezentów i jest liderem na polskim rynku.

Oferta serwisu to ponad 600 ciekawych i niezapomnianych prezentów w formie Przeżyć, takich jak Lot Szybowcem, Jazda 4x4, Romantyczny Masaż dla Dwojga, Sesja Fotograficzna czy zupełna nowość na polskim rynku – Księgi Przeżyć np. Księga Przeżyć Adrenalina lub Księga Przeżyć Relaks i Uroda. W każdej Księdze dostępnych jest 18 Przeżyć, wyboru wymarzonego prezentu dokonuje osoba obdarowana. Oferta serwisu jest bogata tematycznie (np. Prezenty za Kierownicą, Prezenty Kulinarne, Muzyczne i Taneczne, Luksusowe) i charakteryzuje się szerokim zakresem cenowym (od 35zł do 75 tyś. zł za pojedynczy Voucher na Prezent).

WyjątkowyPrezent.pl jako jedyna firma z branży oferuje realizację prezentów w całym kraju - każdy Voucher na Prezent jest ważny 12 miesięcy od zakupu i można go zrealizować w jednej z kilku do kilkunastu lokalizacji. Realizujemy również wybrane prezenty poza granicami kraju.

W 2009 roku firma otrzymała tytuł „Sklep Internetowy Roku 2009” przyznawany na Festiwalu Akademii WEBSTAR. Tego samego roku portal WyjątkowyPrezent.pl został przyjęty do międzynarodowego elitarnego zrzeszenia firm oferujących prezenty w formie przeżyć „GLOBAL EXPERIENCE ALLIANCE”.