Share |

Arte Mobili

Architektura

OPIS FIRMY

Wykonujemy PROJEKTY ARCHITEKTONICZNE w pełnym zakresie, tzn. pełnobranżowe wszelkich obiektów, jak również modernizacje i przebudowy, koncepcje i przygotowanie materiałów do decyzji o warunkach zabudowy, plany zagospodarowania terenu, adaptacje projektów, łącznie z uzgodnieniami oraz ewentualnym reprezentowaniem klienta wobec odpowiednich urzędów.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży. Staramy się być na bieżąco z najnowszymi technologiami oraz przepisami prawa budowlanego.

 

Od lat pomagamy naszym klientom w procesie inwestycyjnym, począwszy od doradztwa poprzez wykonywanie profesjonalnej dokumentacji, pomoc w znalezieniu odpowiednich wykonawców a skonczywszy na nadzorach autorskich i ewentualnym wyposażeniu.

Posiadamy doskonałe rozeznanie zarówno rynku rodzimego jak i europejskiego. Jestesmy w stałym kontakcie z najlepszymi sztukatorami, stolarzami, kamieniarzami i innymi cennymi fachowcami na rynku. Czynnie pomagamy w zindywidualizowaniu projektu uwzględniając jak najwięcej życzeń klienta. Na życzenie pomagamy również w sprawach formalnych. Posiadamy projektantów z uprawnieniami ze wszystkich branż. Koncepcje wykonujemy w cenach konkurencyjnych.

Zapraszamy do współpracy.

 

Arte Mobili > Wnętrza >>