Share |

ORLOVSKY Fashion & Jewellery®

ORLOVSKY® - jesteś wyjątkowa!

OPIS FIRMY

Przepych, bogactwo formy, elegancja i nietuzinkowość. Tak można w skrócie opisać najnowszą kolekcję biżuterii Gosi Orłowskiej, projektantki pracującej i mieszkającej w Hong-Kongu. Od tego roku jej wyjątkowe produkty są dostępne w luksusowym butiku internetowym www.orlovsky.eu oraz na Mostrami.pl.

 

ORLOVSKY Fashion & Jewellery ® to młoda marka na naszym rynku mody. Jednak produkty projektantki Gosi Orłowskiej są już znane polskim klientkom od kilku lat za sprawą butiku Gosi Baczyńskiej. Gosia Orłowska sprzedaje tam swoje produkty pod marką GOSHA. Wyjątkowe produkty Gosi od wielu lat doceniają klientki z Ameryki, Europy, a także Bliskiego i Dalekiego Wschodu.

W ofercie ORLOVSKY ® na ten sezon Gosia Orłowska przygotowała pięć kolekcji tematycznych i jedną kolekcję bransoletek „na co dzień”. Każda kobieta znajdzie tu coś dla siebie – począwszy od dyskretnego uroku elegancji kolekcji ALLEGRA do bezkompromisowego przepychu kolekcji NETO, CATENA czy SOUTACHE.

Jedno jest pewne: każda kobieta nosząca produkty ORLOVSKY ® poczuje się wyjątkowo. To obietnica marki na punkcie której jej twórcy mają wręcz obsesję. Dlatego też firma gwarantuje zwrot produktu w razie najmniejszych wątpliwości ze strony klientki.

Wszystkie produkty zostały wykonane ręcznie, wyłącznie z naturalnych materiałów. Do produkcji stosowane są tylko kamienie naturalne, metale szlachetne i półszlachetne oraz inne materiały pochodzenia naturalnego. W produktach ORLOVSKY ® urzeka dbałość o każdy szczegół i odniesienie do najnowszych światowych trendów. Bogaty styl projektów Gosi Orłowskiej przenika się z elegancją i lekkością formy. To bardzo trudny do zrealizowania mariaż, któremu są w stanie podołać wyłącznie mistrzowie designu. Całość oferty produktowej jest spójna wzorniczo, gdyż pochodzi wyłącznie od jednego projektanta, a fakt, że Gosia Orłowska pracuje w Hong-Kongu pozwala jej być na czasie z najświeższymi nowościami mody światowej.

Biżuteria ORLOVSKY ® dodaje każdej kobiecie blasku i odwagi oraz pozwala lepiej wyrazić siebie. Ten fakt doceniły to już  gwiazdy: Anna Czartoryska-Niemczycka, Maria Sadowska, Kasia Zielińska, Omenaa Mensah, Natalia Niemen czy stylistka Zosia Ślotała. Tegoroczny koncert "SuperPremiery2014 – sezon 50+1" otwierający 51 Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w OPOLU 2014 prowadziły Katarzyna Pakosińska i Barbara Kurdej-Szatan, które ubrane były właśnie w biżuterię ORLOVSKY®.

Już niedługo wyjątkowe produkty ORLOVSKY ® dodadzą blasku kolejnym Gwiazdom sceny i telewizji.

Dołącz do nich i Ty!