Share |

Clinique Jennifer

Najbardziej wyjątkowa koncepcja leczenia w Polsce!

OPIS FIRMY

Witamy w Clinique Jennifer, w Twojej własnej oazie w sercu Szczecina.

Clinique Jennifer to wyjątkowe miejsce przyciągające unikalnym wnętrzem, wyjątkową ofertą odnowy biologicznej i jednocześnie zapewniające interdyscyplinarne leczenie w oparciu o różne specjalizacje.

Dla swoich Gości Clinique Jennifer oddaje do dyspozycji szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych, masaży, zabiegów antystresowych, indywidualnych ćwiczeń z terapeutami, a także zabiegów leczniczych, konsultacji lekarskich w tym także zakresu kosmetyki estetycznej.

Naszym celem jest to aby każdy z naszych Gości mógł doświadczyć pełnego relaksu, zdrowia psychicznego i duchowego. Dobre samopoczucie naszych Gości, a także zagwarantowanie każdego dnia opieki medycznej na najwyższym poziomie to główne cel naszych wykwalifikowanych pracowników.


Nasi Goście będą mogli również cieszyć się zdrowym jedzeniem i napojami w restauracji „ Paul’s Fantasia”. Clinique Jennifer daje każdemu odwiedzającemu przyjemną przestrzeń do spotkań kameralnych w unikalnym otoczeniu włoskiego klimatu. Goście będą mieli nie tylko możliwość kontaktu z terapeutami, kosmetologiami czy lekarzami. To będzie doskonałe miejsce do spotkań z przyjaciółmi i rodziną.

Clinique Jennifer jest tworzona według skandynawskich standardów zarządzania w oparciu o norweski modele biznesowy oraz przedstawia nową i ekscytującą koncepcję zabiegów kosmetycznych, masaży i usług medycznych. Pragniemy zaoferować szeroki wybór różnych opcji w kameralnych i ekskluzywnym otoczeniu.

Najbardziej wyjątkowa koncepcja leczenia w Polsce!

Clinique Jennifer jest tworzona według skandynawskich standardów zarządzania, w oparciu o norweski model biznesowy oraz przedstawia nową i ekscytującą koncepcję zabiegów kosmetycznych, odnowy biologicznej i usług medecznych. Pragniemy zaoferować szeroki wybór różnych opcji w kameralnym i ekskluzywnym otoczeniu.