Share |

Memories Vacations

Oferujemy coś więcej niż wakacje – oferujemy Memories, czyli wyjątkowe atrakcje i przeżycia, które pozostawią niezapomniane wrażenia.

OPIS FIRMY

Memories Vacations jest biurem podróży wyspecjalizowanym w organizacji luksusowych podróży do egzotycznych krajów. W naszych programach uwzględniamy wyłącznie sprawdzone i najwyższej jakości hotele o pięknych wnętrzach, autentycznej atmosferze, doskonałej obsłudze i znakomitej kuchni. Wakacje z Memories Vacations są wyjątkowe, gdyż każda podróż jest w pełni dopasowana do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów. Dzięki ogromnemu doświadczeniu podróżniczemu oraz latach praktyki w branży turystycznej, jesteśmy w stanie sprostać nawet największym wymaganiom Naszych Klientów. Specjalizujemy się zarówno w organizacji niepowtarzalnych i romantycznych podróży poślubnych oraz wyjazdów dla par, jak i pełnych niezapomnianych przygód wakacji rodzinnych.

 

W ofercie Memories Vacations znajdą Państwo m.in.:

- pobyty w luksusowych hotelach i domkach na wodzie w Polinezji Francuskiej (Bora-Bora, Moorea, Tuamotu, Tahiti), na Fidżi czy Mauritiusie


- obfitujące w spotkania z dzikimi zwierzętami safari w Kenii lub Tanzanii, zakończone odpoczynkiem na rajskich plażach Oceanu Indyjskiego (Zanzibar, Diani, Watamu, Lamu)


- odkrywanie fascynującej kultury i historii krajów Azji Pd.-Wsch. i Bliskiego Wschodu, połączone z relaksem w luksusowych hotelach na wybrzeżu.