Share |

Grupa Powerboards

Najwyższej jakości deskorolki elektryczne TESLABOARDS!

OPIS FIRMY

Powerboards:  Naszym celem jest dostarczenie i udostępnienie unikalnej rozrywki, będącej odskocznią od otaczającego zewsząd uniwersalizmu i powszechności. Bazujemy na prostych rozwiązaniach i najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów. Wykorzystujemy do tego deskorolki z napędem elektrycznym. Umożliwiają one aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu przy zastosowaniu najnowszych technologii a przy tym poszanowaniu natury. W swojej ofercie posiadamy tylko ekskluzywny doceniony i wyróżniony przez media oraz znawców asortyment.  Oferujemy dwa typy deskorolek: terenowe i miejskie. 

Deskorolki terenowe z serii TESLABOARDS EXTREME są wyposażone ogromne, pompowane, 10 calowe kółka z agresywnym bieżnikiem umożliwiające łatwe pokonywanie nierówności. Aktywnie pomaga w tym również doskonale amortyzowane zawieszenie z pomocą sportowych sprężyn o dwóch twardościach. Całości dopełnia, długi i szeroki (112x27cm) deck, umożliwiając stabilną jazdę nie tylko osobom zaawansowanym ale początkującym. Na tej deskorolce mogą się bez obaw poruszać także osoby o znacznej wadze aż do 120kg.

Ten terenowy „potwór” napędzany jest potężnym, niezniszczalnym, inwerterowym silnikiem elektrycznym o mocy 900W a zasilany najnowocześniejszym akumulatorem LiFePO4 10Ah o żywotności do 2000 cykli ładowania i rozładowania, charakteryzującym się brakiem niekorzystnego efektu „pamięci”.

TESLABOARDS EXTREME potrafi rozpędzić się do 40km/h i przejechać dystans do 20km na jednym naładowaniu (uzależnione od wagi użytkownika i sposobu jazdy). Sterowanie odbywa się za pomocą bezprzewodowego pilota idealnie leżącego każdej dłoni i to zarówno u osób prawo- jak i leworęcznych. Udostępnia on m.in. płynne przyspieszanie i hamowanie (silnikiem), bieg wsteczny oraz włączenie lub wyłączenie prędkości turbo – tylko dla zaawansownych.

Deskorolki miejskie z serii CITI CRUISER, to przedstawiciele modnych tzw. longobardów o długości decków 107cm (BAMBOO EDITION) i 90cm.  Jak sugeruje ich nazwa, są przeznaczone do poruszania się w obszarach miejskich, a więc po równych i twardych powierzchniach. Są wyposażone w twarde szerokie, kółka o zmniejszonym tarciu, które w połączeniu z łatwo skrętnym zawieszeniem, umożliwiają szybkie i łatwe manewry deskorolkami. Są one napędzane są silnikami inwerterowymi o mocy 280W, a zasilane najnowocześniejszymi akumulatorami LiFePO4 o pojemności 7Ah. Zasięg maksymalny, uzależniony wagą użytkownika i sposobem jazdy to nawet 25km. Z kolei maksymalna prędkość maksymalna jaką można uzyskać po włączeniu funkcji turbo to 25km/h. Sterowanie deskorolkami CITI CRUISER odbywa się za pomocą tego samego, bezprzewodowego pilota, opisywanego powyżej.

Jazdę na deskorolkach elektrycznych można śmiało nazwać surfowaniem lądowym, do czego nie są potrzebne ani fale ani wiatr. Pomimo przytoczonych wcześniej parametrów mocy i szybkości, jazda na deskorolkach elektrycznych nie jest niebezpieczna. Oczywiście niezbędne są pewne klasyczne elementy ochrony głowy, nóg i rąk, nie ma jednak obawy, jak w przypadku surfingu wodnego, o zagrożenie życia spowodowanego nieprzewidywalnym żywiołem jakim jest woda.