Share |

BOEN Polska

Ekskluzywne podłogi drewniane

OPIS FIRMY

„Piękno tkwi w drewnie” – niezwykłe produkty marki BOEN.

Wysokie standardy – ciepłe i wygodne wnętrza.

Dom jest miejscem relaksu i wypoczynku. Firma BOEN od wielu lat tworzy podłogi drewniane  nadające wnętrzom ciepła, klimatu i prawdziwej elegancji. Wychodząc na przeciw potrzebom klientów i obecnego rynku tworzymy podłogi w oparciu o najnowocześniejsze standardy. W procesie produkcji używamy zdrowych, ekologicznych i bezpiecznych dla środowiska materiałów. Fabryki BOEN posiadają system kontroli pochodzenia produktu zgodnie z standardami FSC ™. Forest Stewardship Council jest najbardziej rozpowszechnionym systemem certyfikacji lasów.

Norweska jakość – duża gama kolorów i wzorów.

Poczuj odrobinę luksusu w swoim domu.

Zestawiamy najwyższą, norweską jakość produktów z dużą gamą kolorystyki i wzornictwa. Polecamy podłogi do wnętrz o nowoczesnym i klasycznym charakterze – podłogi idealne  do przestrzennych kuchni, salonów, sypialni. Podłogi marki BOEN są doskonale dopasowane do gustów i oczekiwań kupujących. Nasze podłogi przeznaczone są dla prawdziwych miłośników luksusu ceniących inspirujący, oryginalny design i profesjonalne wykonanie.

Najwyższa jakość produktów marki BOEN sprawia, że jest ona popularna i ceniona w wielu krajach. Oprócz głównej siedziby w Norwegii prowadzimy zakłady produkcyjne w Rosji, Niemczech i na Litwie. Posiadamy biura w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Polsce, Szwecji, Belgii i USA.

Zapoznaj się z szeroką ofertą podłóg drewnianych marki BOEN i postaw na norweską niepowtarzalność.