Share |

MAGNUNA EYES

Designerskie oprawy okularowe, okulary 3D oraz przeciwsłoneczne

OPIS FIRMY

Firma Magnuna Eyes – Twoje okulary powstała z myślą zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających klientów, ceniących sobie jakość, styl i funkcjonalność w dobrej cenie.

W naszej ofercie znajdą Państwo designerskie oprawy okularowe, okulary 3D oraz przeciwsłoneczne.

Innowacyjne okulary i oprawy zawierają dyskretnie zabudowaną pamięć USB w rożnych kolorach i wzorach, aby znacznie zwiększyć funkcjonalność i estetykę tradycyjnych okularów, co ułatwi Państwu funkcjonowanie w dzisiejszym świecie, bez obaw o dodatkowy stres związany z często zawodzącą ludzką pamięcią.

Okulary z funkcją 3D ochronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV w dzień, a w kinie, przed telewizorem, laptopem lub grając w ulubioną grę dostarczą niesamowitych obrazów w trójwymiarze.

W marcu 2013 r. podpisaliśmy kontrakt na wyłączność ze znaną i cenioną w krajach Ameryki i Azji marką Le Samurai, dzięki czemu jako jedyni w Polsce, mamy szansę dostarczyć Państwu te absolutnie wyjątkowe produkty.

Oprawy i okulary wykonane są z najwyższej jakości materiałów, zaprojektowane przez francuskich projektantów, nie zawiodą najbardziej wymagających, a wymienne dyski, które są jednocześnie ozdobą okularów pozwolą  wybrany model dopasować do każdej okazji.

Jesteśmy dumni mogąc przedstawić Państwu nową linię okularów i opraw najnowszej technologii i stylu marki Le Samurai w Polsce.

Zapraszamy przedsiębiorców, zainteresowanych poszerzeniem swojego asortymentu o nasze innowacyjne produkty oraz wszystkie osoby, które pragną nabyć okulary lub oprawy na swój prywatny użytek do kontaktu z nami (telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem formularza kontaktowego - zostaną Państwo poinformowani o lokalizacji najbliższego salonu, w którym będą mogli Państwo zakupić nasze produkty).