Share |

VAN DEN BERG Galeria Sztuki

marszand indywidualności

OPIS FIRMY

Van den Berg Galeria Sztuki została stworzona w Warszawie z miłości do sztuki i doświadczenia wyniesionego z działającej w RPA galerii sztuki Adrianna van den Berg. Jej celem jest,  by nie tylko oferować sprzedaż dzieł sztuki, ale i zapewnić każdemu klientowi  opiekę i pomoc w poznaniu i wyborze sztuki, dobranej do indywidulanego charakteru, estetyki i potrzeb klienta. Każde z dzieł sztuki jest wybierane i przedstawiane klientowi pod kątem jego zindywidualizowanych  potrzeb  użytkowych.

 

Galeria promuje polskich artystów, jak również wybranych artystów z Ukrainy, Hiszpanii, RPA , Stanów Zjednoczonych Ameryki , Kanady , a ostatnio z Luksemburga . Galeria oferuje: malarstwo, grafikę, fotografię artystyczą oraz rzeźby. Na specjalne zamówienie równiez portrety i rzeźby w stylu klasycznym jak i nowoczesnym.

 

Dzięki bliskiej współpracy nie tylko z Art Pistols, ale także galeriami zagranicznymi w Berlinie, Paryżu, Amsterdamie i RPA, możemy każdemu klientowi zaproponować stworzony indywidualnie dla niego wybór sztuki.

 

Usługi oferowane przez Galerię:

- Doradztwo w wyborze sztuki przy projektowaniu wnętrz

- Doradztwo w tworzeniu kolekcji sztuki

- Wspópraca z architektami I dekoratorami wnętrz

 

Sprzedaż sztuki to wyrafinowana dziedzina wymagająca poznania i zrozumienia klienta- jego potrzeb i przedstawienia mu idealnie dobranego dzieła, które nie tylko będzie pasowało, ale i wzmocni jego indywidualność -  jest to praca, z której jesteśmy dumni.

 

W celu uzyskania konsultacji i zapoznania się z pracami artystów, prosimy o kontakt:

 

VAN DEN BERG galeria sztuki

Ul. Emilii Plater 12, Warszawa

http://galeriaberg.com

info@galeriaberg.com

(+48) 512 576 201