Share |

Linen-fashion

Luksusowa bielizna pościelowa oraz odzież

OPIS FIRMY

Linen-fashion oferuje wykonaną na życzenie bieliznę pościelową, stołową oraz akcesoria na super jachty, luksusowe hotele oraz prywatne rezydencje. Z wielką przyjemnością spełnilibyśmy indywidualne potrzeby dostarczenia naszych produktów oraz usług klientom, którzy otrzymują w pełni dostosowany asortyment, w wymaganym stylu i kolorze.


Bielizna pościelowa
Poszewki na poduszki, poszwa na kołdrę, prześcieradła, pokrycie na kołdrę, ochronne nakrycia na poduszki oraz łóżko/materac. Cały asortyment wykonywany jest ze 100% bawełny egipskiej satyna– 560 thread count, luksusowej krystalicznej satyny 1000 thread count oraz z czystego lnu.


Bielizna stołowa
Obrusy, serwetki, podkładki, serwetki do wina, obrączki do serwetek, maty ochronne na stoły. Wykonywana ze 100% bawełny egipskiej satyna – 560 thread count oraz z czystego lnu.


Akcesoria łazienkowe
Szlafroki z bawełny egipskiej, ręczniki z bawełny egipskiej i dywaniki łazienkowe. Wykonywane ze 100% bawełny egipskiej – od 400 GSM do 1400 GSM.

 

Wierzymy, że każdy klient kupujący nasze ekskluzywne pościele będzie zachwycony naszą bawełną egipską, jej delikatnością, jakością wykonania oraz ślicznymi wzorami. Gwarantujemy, jeżeli Państwo zasną w naszych pościelach to już nigdy nie zakupią innej pościeli.