Share |

MOKHA

Świeżo palone kawy ziarniste to nasza specjalność

OPIS FIRMY

Jesteśmy niezależnym dystrybutorem kaw wypalanych przez producenta Euro Cafe. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór wyselekcjonowanych kaw importowanych bezpośrednio z plantacji w postaci ziaren kawowca, które poddawane są obróbce w rzemieślniczo wykonanych piecach. Proces palenia kaw uzależniony jest od jej rodzaju i pochodzenia.

 

Zamawiając u nas kawę zawsze mają Państwo gwarancję świeżości. Na każdej etykiecie znajduje się dokładna data palenia i termin przydatności do spożycia.

 

Każda etykieta znajdująca się na opakowaniu zawiera wszystkie najważniejsze informacje na temat kawy, jej walorów smakowych oraz sugerowanych sposobów parzenia

 

MOKHA to również chęć służenia pomocą w doskonaleniu funkcjonujących już mechanizmów sprzedaży, ale także tworzenia ich od podstaw. Oferujemy pomoc w wyborze i dopasowaniu urządzeń gastronomicznych (młynków, ekspresów) do potrzeb restauracji oraz pomoc w przygotowaniu materiałów marketingowych dotyczących nowej oferty kawowej. Przeprowadzamy szkolenia z zakresu pracy na stanowisku baristy oraz szkolenia z zakresu aktywnej sprzedaży bezpośredniej kaw i napojów kawowych. Współpracujemy z małymi kawiarniami i restauracjami. Pomagamy także hotelom w świadczeniu usług o najwyższym stopniu organizacji i zróżnicowanym stylu kontaktów biznesowych.