Share |

Norpol Yachting

Szybkie i luksusowe katamarany i trimarany

OPIS FIRMY

Innowacyjne trimarany z francuskiej stoczni Neel Trimarans oraz stylowe, bardzo szybkie, kompozytowe katamarany z oferty MC² Catamarans – prawdopodobnie najciekawsze wielokadłubowe jachty na świecie w swojej klasie - do szybkiego pływania w komforcie i luksusie.

Norpol Yachting z siedzibą w Krakowie został założony przez norweskiego żeglarza Inge Brattli. Wieloletnie doświadczenie właściciela, pasja i zamiłowanie do żeglarstwa, przełożyły się na zwycięstwa w międzynarodowych regatach oraz zaowocowały współpracą ze stoczniami jachtowymi i pozwoliły nawiązać szerokie kontakty w  branży. Firma rozpoczęła swoją działalność od oferowania polskich jachtów i usług powiązanych z żeglarstwem na rynku norweskim. Teraz nadszedł czas, aby zaoferować wielokadłubowe jachty na sprzedaż i czarter, zarówno na rynku polskim jak i międzynarodowym.

W naszej ofercie znajdują się doskonale zaprojektowane wielokadłubowe jachty, dzięki którym można się cieszyć szybką żeglugą podczas weekendowych wypadów, pełnomorskich rejsów lub regat. Nasze trimarany i katamarany idealnie dopasują się do Twoich potrzeb. Są jednocześnie szybkie, bezpieczne, luksusowe i komfortowe.

Oferujemy obsługę na najwyższym poziomie. Starannie doradzamy w wyborze i dopasowaniu wg indywidualnych potrzeb Państwa wymarzonego jachtu. Pomagamy w całym procesie od przedsprzedaży po odbiór oraz zapewniamy, że nasza obsługa po sprzedaży jest wśród najlepszych w branży.

Pomagamy znaleźć idealny sposób finansowania i ubezpieczenia wybranego jachtu. Przygotowaliśmy opcje dla właścicieli prywatnych, jak i rozwiązań czarterów biznesowych. Oferujemy również możliwość podziału własności pomiędzy kilku inwestorów.

Proponujemy Państwu także idealny sposób spędzania wakacji jakim jest czarter jachtu z załogą lub bez, na Karaibach lub w Europie.