Share |

Astro Lighting

Designerskie lampy

OPIS FIRMY

Wyłączny przedstawiciel na Polskę firmy Astro Lighting.

 

AURORA Technika Świetlna

 

Bardzo trudno jest znaleźć interesujące w formie i dobrej jakości oświetlenie łazienkowe. Odkąd na naszym rynku pojawiły się produkty angielskiej firmy ASTRO LIGHTING jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom i potrzebom naszych klientów.
    

Oferujemy pełen asortyment oświetlenia łazienkowego o wymaganej klasie szczelności IP44 oraz IP65:

 

- Kinkiety
- Plafony
- Podświetlane szafki
- Oświetlenie nad lustro
- Lustra podświetlane
- Podświetlane lusterka powiększające
- Spotlight’y
- Oświetlenie do sufitów podwieszanych
- Oraz wiele innych ciekawych rozwiązań oświetleniowych

 

 

Seria Tallin

 

Elegancka forma plus solidne wykończenie – polerowany chrom i szkło oraz energooszczędne świetlówki sprawiły, że oprawy nad lustro Tallin 300, 600, 900 i 1200 cieszą się wielką popularnością wśród naszych klientów. Idealnym dopełnieniem jest plafon Taketa.

 

Kashima

 

Niebanalnym rozwiązaniem oświetlenia lustra jest Kashima o dwóch długościach 360mm i 620mm przypominająca swoim wyglądem oprawę do podświetlania obrazów.

 

Cabaret

 

Ze względu na szczególny design oraz doskonałe światło do makijażu panie chętnie wybierają oprawę Cabaret 4 i 5, który można zastosować do oświetlenia lustra zarówno w pozycji poziomej jak i pionowej.

 

Podświetlane lustra i lusterka powiększające

 

Wracając do tematu makijażu polecamy uwadze podświetlane lusterka powiększające trzy- i pięciokrotnie  – najbardziej reprezentacyjne są Niimi Round oraz Niimi Square podświetlane diodami LED.

 

Wygodnym rozwiązaniem są także różnego rodzaju podświetlane lustra o różnych kształtach. Klienci cenią sobie lustra z serii Flair, Fuji, Imola i Calabria.

 

System do montowania oświetlenia na lustrze

 

Zgodnie z najnowszymi trendami łazienkowego dizajnu wielu projektantów proponuje montowanie oświetlenia bezpośrednio na tafli lustra. Uzyskuje się w ten sposób ciekawy efekt wizualny. Lampa wraz z lustrem tworzą jedność, a światło rozchodzi się bardziej równomiernie i intensywniej niż w rozwiązaniu konwencjonalnym.Angielska firma Astro Lighting stworzyła dwa systemy umożliwiające zrealizowanie takiego połączenia. Pierwszy z służy do montażu klasycznych kinkietów, drugi zaś umożliwia montowanie długich opraw

 

Oświetlenie do sufitów podwieszanych

 

W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę downlight’ów przeznaczonych do montowania w sufitach podwieszanych, z których zdecydowana większość ma klasę szczelności IP65. Ostatnio pojawiło się nowe, ciekawe rozwiązanie – Trimless do zabudowania i zagipsowania, a także lampa wisząca Kyoto Pendant reprezentująca najnowsze trendy w łazienkowym dizajnie.

 

System uszczelniający

 

Dla tych, którzy chcą w łazience zamontować kinkiety takie same jak w sypialni, producent stworzył zestaw uszczelniający, który zmienia szczelność oprawy z IP20 na IP44.

 

Rejon łazienki podzielony jest na strefy i dzięki tej klasyfikacji łatwo roz­poznać, gdzie można umieścić dany produkt.
 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – naprawdę warto!