Share |

Lux Trade Poland

Niepowtarzalne wyroby renomowanych marek europejskich, połączenie tradycji i kreatywności, najwyższa jakość

OPIS FIRMY

Lux Trade Poland jest w Polsce wyłącznym i bezpośrednim przedstawicielem renomowanych marek europejskich. Proponujemy najwyższej jakości unikatowe przedmioty do wyposażenia i wystroju wnętrz - zarówno klasyczne, jak i nowoczesne, a także modną galanterię i ekskluzywne prezenty. W ofercie naszej znajdują się m.in.: pościel francuska, kołdry i poduszki, stylowe gobeliny, niepowtarzalne poduszki i obrusy, dywany, ręczniki i szlafroki. Ponadto polecamy: luksusowe parasole Pasotti, laski kolekcjonerskie, posrebrzane łyżki do obuwia oraz wyjątkowej urody torebki. Posiadamy ofertę tekstyliów dla hoteli oraz obiektów spa.

Prowadzimy sprzedaż hurtową, współpracujemy z architektami i instytucjami.

Klientów indywidualnych zapraszamy do naszego butiku internetowego.  Gwarantujemy bezpieczną DOSTAWĘ GRATIS (KURIER UPS).

Zamówienia można składać bezpośrednio w sklepie, a także mailem lub telefonicznie; płatności należy dokonywać przelewem lub za pobraniem.

W kwestiach związanym z aranżacją i wystrojem wnętrz gwarantujemy bezpłatną opiekę osobistego doradcy. Na życzenie przyjeżdżamy do klienta z katalogami , próbnikami i konkretnymi projektami. Stałym Klientom udzielamy atrakcyjnych rabatów.
 

W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Miłych wrażeń i udanych zakupów !