Share |

di Trevi boutique

Ekskluzywne buty i torebki włoskich marek - LORIBLU BALLIN VIOLAVINCA ICONE DYVA ACCADEMIA

OPIS FIRMY

di Trevi boutique to wyjątkowe miejsce na modowej mapie Warszawy, które oferuje wyrafinowane modele butów prosto z Włoch, o najwyższej jakości i perfekcji wykonania, zawsze zgodne z obowiązującymi trendami.

 

Buty - to jedna z wielu rzeczy, za które tak bardzo kochamy słoneczną Italię. To właśnie miłość i pasja do Włoch zainspirowała właścicieli di Trevi boutique do stworzenia miejsca, równie magicznego co nawiązująca do nazwy butiku rzymska Fontanna di Trevi. Łączy ono w sobie zmysłową urodę Rzymu z modowym szykiem Mediolanu, w samym sercu Warszawy.


di Trevi boutique oferuje obuwie zarówno damskie jak i męskie, najbardziej prestiżowych włoskich marek, znanych i docenianych na całym świecie, a niedostępnych dotychczas na polskim rynku. Właściciele podczas wypraw do Włoch sami wybierają konkretne modele o najwyższej jakości i perfekcji wykonania, zawsze zgodne z najnowszymi trendami. Dzięki temu każda para jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Wszystko po to, aby podarować swoim klientom kawałek Italii na wyłączność.


Jeśli więc chcesz mieć na nogach małe włoskie dzieła sztuki i zanurzyć się w świecie włoskiej pasji, zapraszamy do pięknego miejsca przy Pięknej - di Trevi boutique.

 

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego >>