Share |

Mokobelle

Moda i niepowtarzalność

OPIS FIRMY

Biżuteria Mokobelle to niepowtarzalność i piękno w każdym szczególe. Marka zajęła stałe miejsce na modowej mapie Polski, a dla swoich klientów chce stanowić źródło biżuteryjnych inspiracji.

Biżuterię tworzy grupa młodych, polskich projektantów, którzy wykorzystują w tym celu głównie kamienie półszlachetne i naturalne, srebro i pozłacane srebro. Całość wykonywana jest ręcznie z dbałością o najmniejszy detal. Projektanci szukają inspiracji w światowych trendach.

Obok swojej autorskiej kolekcji i linii Young Mokobelle współpracuje także ze znanym, francuskim projektantem Philippe Audibertem, którego biżuteria dostępna jest w salonach.

Panowie nie mogą czuć się pominięci – w butikach znajdą dla siebie oryginalne naszyjniki z kamieni naturalnych oraz srebra i oksydowanego srebra oraz bransoletki w rockowym stylu tworzone przez polskich jubilerów i artystów.

Marka stawia na indywidualizm, dlatego każdy projekt traktowany jest jak dzieło sztuki. Klient może brać udział w tworzeniu biżuterii, personalizować ją i modyfikować według własnej wizji. W ofercie znajdzie także gotowe zestawy bransoletek w różnym stylu – od boho po glamour.    

Swoim profesjonalizmem i oryginalnością Mokobelle zdobyło stałe grono zainteresowanych, wśród których znajdują się liczni celebryci i styliści.