Share |

Dignito

Usługi Concierge

OPIS FIRMY

Personal shopper

Dobry wygląd to podstawa w kontaktach międzyludzkich. Nieznajomość zasad nie zwalnia nas z ich stosowania. Jesteśmy nieustannie oceniani, czy to na podstawie naszego wyglądu, czy też tego w jaki sposób się zachowujemy. Często kilka pierwszych sekund decyduje o powodzeniu rozmowy czy wystąpienia. Poprzez swój wygląd, ubranie i zachowanie opowiadamy światu pewną historię. Historię o tym, kim tak naprawdę jesteśmy.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom pragniemy zaoferować pomoc i doradztwo w zakresie świadomego kreowania wizerunku.

Bierzesz ślub? Chętnie pomożemy i doradzimy zarówno Tobie jak i Twojemu drużbie. Ślub to wielkie wydarzenie w życiu każdego człowieka. Nie pozwól sobie na niechlujny strój, źle dobrane dodatki i fatalnie wyglądające buty.

Spotkanie biznesowe? Rozmowa o pracę? Randka? Dla nas to bez znaczenia. Jedyne co się liczy to to, abyś świetnie wyglądał. Gwarantujemy, że poprzez doskonałą prezencję nabierzesz pewności siebie i nowej energii do dalszego działania. Wierz nam, lub nie, ale wszystko to zaprocentuje i to szybciej niż myślisz.

A może po prostu chcesz oszczędzić kilkaset złotych, które do tej pory wydawałeś na ubrania tylko po to, aby chwilę później dojść do wniosku, że do niczego nie pasują? Wszyscy dobrze wiemy i zdajemy sobie z tego sprawę jak działają sklepy i ich obsługa, a mimo to nie raz wpadliśmy w zastawioną przez nich pułapkę. Sprzedawcy starają się za wszelką cenę przekonać nas, że ubranie świetnie leży i doskonale w nim wyglądamy.

Nam zależy na tym, aby Twój budżet został dobrze i mądrze zainwestowany. Kupowanie ubrań jest inwestycją w siebie i swój wizerunek. Odpowiednie dobrane stroju do okazji to podstawa, dlatego pozwól nam sobie pomóc podczas kolejnych zakupów.

Koszt usługi to:

1)      Warszawa 450*zł brutto.

2)      Reszta kraju 700*zł brutto plus koszt dojazdu.

Możliwa jest również konsultacja przez Internet przy pomocy programy Skype. Koszt tego typu usługi to 150*zł brutto.

Kontakt:

nr tel. +48 503 729 527

e mail: info@dignito.pl (prosimy w tytule wiadomości wpisać Personal Shopper).

 

Co zyskają Państwo decydując się na naszą pomoc:


- Usługę „szytą na miarę”. Dostosujemy się do Państwa potrzeb i oczekiwań.
- Nie mierzymy czasu. Dla nas liczy się efekt końcowy.
- Nowy profesjonalny wizerunek.
- Oszczędności. Wszystkie kupione rzeczy pasują do siebie.
- Satysfakcję. Nic nie cieszy bardziej niż pewność, że nasze pieniądze zostały dobrze zainwestowane.
- Doskonałe samopoczucie i pewność siebie, gdy wiesz, że świetnie wyglądasz.
 

 

Doradztwo wizerunkowe
 
Świadome kreowanie wizerunku to od dawien dawna podstawa w budowaniu relacji biznesowych. Ludzie postrzegają nas poprzez pryzmat naszego wylądu, ubioru i zachowania. To jak zostaniemy odebrani zależy tylko i wyłącznie od nas. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebą firma Dignito oferuje konsultacje i szkolenia z zakresu dresscode’u. Podczas spotkania odpowiemy sobie na kilka podstawowych zagadnień:

- sposób ubierania się, a branża w której działa nasza firma,
- znaczenie stroju w relacjach biznesowych,
- co Twój wygląd mówi o firmie, w której pracujesz,
- siła koloru,
- wygląd pracownika, a wizerunek firmy.


Nie ma dla nas znaczenia czy wizerunek Państwa firmy będziemy tworzyli od podstaw czy skupimy się nad jego zmodernizowaniem. To, co jest dla nas naprawdę ważne, to poczucie dobrze wypełnionego zadania. Proponujemy kilka form, w których możemy przeprowadzić szkolenie:

- małe grupy do 8 osób (najbardziej efektywne),
- wykłady w szerszym gronie (grupy do 25 osób),
- indywidualne porady plus zakupy (polecane dla kadry zarządzającej).

Jak dobrze wiemy każdy pracownik jest wizytówką firmy w której pracuje. Warto zastanowić się czy odpowiednio nas reprezentuje.