Share |

Apartamenty Kasztelańskie

Stworzone dla tych, którzy cenią prestiż i niepowtarzalność.

OPIS FIRMY

Około 15 minut spacerem od Rynku Głównego i 10 minut od Kopca Kościuszki, w bliskim sąsiedztwie Błoń Krakowskich i bulwarów rzeki Rudawy, powstaje wyjątkowa i niezwykle prestiżowa inwestycja -

Apartamenty Kasztelańskie”.


To propozycja dla tych, którzy cenią połączenie luksusu, komfortu, nowoczesności i piękna wnętrz, z pełnymi życia terenami rekreacyjnymi. Imponujące widoki na Kopiec Kościuszki i Wzgórze św. Bronisławy, łatwy dostęp do infrastruktury miejskiej i usługowej, a także urocza atmosfera, czynią z „Apartamentów Kasztelańskich” miejsce wyjątkowe. Nowoczesne budynki w wysokim standardzie przyciągają uwagę swoim wyglądem i funkcjonalnością, przemieniając tę część Salwatora w teren prawdziwie magiczny...

Lokalizacja

Salwator, znany ze swojej wyjątkowości dzięki licznym zabytkom, obiektom historycznym i rekreacyjnej użyteczności, wpisuje się w grono miejsc szczególnie lubianych i odwiedzanych w Krakowie. Spotkanie historii z nowoczesnością znajduje swój wyraz także w inwestycji „Apartamenty Kasztelańskie”, która powstaje na krakowskim Salwatorze, przy ulicy Kasztelańskiej.

Nie ma lepszego miejsca: od południa dolina rzeki Wisły, od zachodu Rudawa i Wzgórze św. Bronisławy, a od północy Błonia Krakowskie i Park Jordana. Niebywałym atutem jest także mała odległość od Kopca Kościuszki i Rynku Głównego ze wszystkimi jego atrakcjami, a także bardzo łatwy dostęp do lotniska w Balicach i autostrady A-4. Z jednej strony centrum miasta, z drugiej cisza natury – to jest właśnie to, co wyróżnia „Apartamenty Kasztelańskie”.

Willowy charakter Salwatora i urok otaczających go terenów rekreacyjnych zobowiązuje do tego, by powstający zespół apartamentów odznaczał się dużym prestiżem, komfortem i estetyką na bardzo wysokim poziomie. Kameralny charakter i wyjątkowa lokalizacja „Apartamentów Kasztelańskich” przyczyniają się do tego, że decydują się w nich zamieszkać osoby stawiające na nowoczesność, luksus, pragnące spokoju, ale i też aktywnie spędzające czas…

Budynki

„Apartamenty Kasztelańskie” to gwarancja wysokiej jakości materiałów i solidnego wykonania. W skład kompleksu wchodzą: dwa czterokondygnacyjne budynki mieszkalne ze wspólnym garażem podziemnym o ruchu dwukierunkowym, w którym zlokalizowano 50 miejsc postojowych dla samochodów osobowych, oraz dodatkowo dwa miejsca postojowe przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. W kondygnacji podziemnej poza garażem znajdują się także komórki lokatorskie.

Aby zapewnić mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa, prywatności i intymności, teren został ogrodzony, a od strony ulicy Kasztelańskiej wykończony murem z piaskowca, który podkreśla charakter tego miejsca. Kolorystyka ogrodzenia idealnie komponuje się z reprezentacyjną elewacją budynków, którą tworzą okładziny: kamienna z piaskowca i drewniana. Naturalne, ciepłe odcienie brązu i beżu doskonale współgrają z orzeźwiającą zielenią winobluszczu, drzew, krzewów ozdobnych oraz trawy.

Dostęp do apartamentów umożliwia pięć klatek schodowych: trzy w Budynku I oraz dwie w Budynku II. Dodatkowo klatki wyposażone są w nowoczesne cichobieżne windy o dużych gabarytach, dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Niezwykłych doznań estetycznych dostarcza wykończenie klatek schodowych. Połączenie: granitu na schodach i posadzkach, drewna i stali nierdzewnej w balustradach oraz okładziny z piaskowca na ścianach, przykuwa uwagę nie tylko grą kolorów, ale również ich kompozycją. Dodatkowo udostępniono mieszkańcom wózkownie.

„Apartamenty Kasztelańskie” cechują się innowacyjnością rozwiązań przestrzennych. W obu budynkach na najwyższej kondygnacji znalazły się wysokostandardowe penthousy o powierzchni powyżej 120m² z tarasami dostępnymi z poziomu salonu, a także tarasami dachowymi, do wyłącznego korzystania dla poszczególnych apartamentów. Roztacza się z nich piękny widok na panoramę miasta

W celu zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim mieszkańcom, kompleks został ogrodzony i zamknięty. Ponadto objęto go profesjonalnym całodobowym monitoringiem oraz oddano do użytku recepcję.