Share |

BUDNER Development

Wyjątkowy projekt na na jednej z najbardziej prestiżowych ulic Mokotowa...

OPIS FIRMY

Na ulicy  Łowickiej, jednej z najbardziej prestiżowych ulic Mokotowa powstaje wyjątkowy projekt nowoczesnej architektury: „Apartamenty Łowicka”.

Ten kameralny projekt ( jedynie 11 apartamentów) doskonale wkomponowuje się w ekskluzywną zabudowę okolicy, którą stanowią wille, przedwojenne rezydencje i nowoczesne projekty apartamentowe. Lokalizacja budynku pozwala połączyć wygody zurbanizowanego współczesnego miasta, obfitującego w rozbudowaną infrastrukturę z zaletami przyrody - na spacer można wybrać się na pobliskie Pola Mokotowskie zapewniające relaks wśród zieleni. Unikalność naszego projektu to nie tylko doskonałe miejsce - to także, a może przede wszystkim wyjątkowość naszej architektury. Ekskluzywna już od pierwszego kontaktu (naturalne okładziny kamienne na zewnątrz i z drewna naturalnego w przestrzeni wspólnej budynków) daje mieszkańcom szeroki wachlarz udogodnień: system domu inteligentnego, możliwość umieszczenia kominka w salonie, klimatyzację. Duże drewniano aluminiowe okna balkonowe montowane są w prostym systemie przesuwnym, umożliwiającym dowolne zaaranżowanie przestrzeni bezpośrednio do nich przylegającej.

Zachęcamy do umówienia się na spotkanie z naszym sprzedawcą!

Grupa Budner
powstała w 1994 roku. Podstawowym obszarem działalności  grupy była realizacja prac budowlanych w charakterze generalnego wykonawcy. Dzięki dużemu doświadczeniu w zakresie realizacji prac budowlanych o różnym charakterze i sprzyjającej koniunkturze  na rynku mieszkaniowym zaczęliśmy realizować  własne projekty deweloperskie. Jako deweloper i jednocześnie generalny wykonawca zapewniamy naszym klientom najlepszą lokalizację, projekt i standard wykonania.


Wysoki standard
Realizujemy nowoczesne projekty o wysokim standardzie wykonania. Stosujemy ekologiczne technologie gwarantujące energooszczędność późniejszego użytkowania.


Dobre lokalizacje
Nasze inwestycje położone są w atrakcyjnych dzielnicach Warszawy, Piaseczna i Gdańska. Przykładamy dużą wagę do bezpośredniego otoczenia budynków.


Nagrody i wyróżnienia
Nagroda III stopnia w konkursie PZITB Budowa Roku 2007 i 2009
Dyplom w finale konkursu PZITB „Budowa Roku 2008”
Nagroda Najlepsza architektura Żoliborza w latach 2006-2010

 

Dane kontaktowe:

Joanna Posłowska

tel. kom. 508 136 299

tel. 22 244 11 90